Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Będzie obowiązkowe ubezpieczenie dla rowerzystów?

Utworzony przez analityk, 2 lipca 2008 r. o 08:05
jeszcze za: -przechodzenie na zebrach - 3 zł rocznie -skorzystanie z ławki w parku - 5 zł rocznie ........................... - ukłon władzy - 5 gr jednorazowo Ten kraj nigdy się już nie rozwinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem bardzo ZA ! tylko niech kierowcy samochodów bardziej szanują rowerzystów jestem również za obowiązkową jazdą w kaskach ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym tam jeszcze wprowadziła tablice rejestracyjne - czy to zły pomysł? Wtedy były by kolejki w Wydz. Komunikacji i dodatkowa opłata... Pozdrawiam wszystkich cyklistów na ścieżce rowerowej. Do zobaczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za wprowadzeniem ubezpieczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lobby ubezpieczeniowe naciska. Obowiązkowe ubezpieczenia tzn. takie z jakiś ktoś weźmie odsyp. Wystarczy policzyć średnią, ile zarobią firmy ubezpieczeniowe na rowerzystach- setki milionów. Planuje się też przymusowe ubezpieczenia rolników - plonów ... następne miliardy dla firm ubezpieczeniowych. Kto na tym zarobi budżet Państwa? Chyba nie. Nam przybędą kolejne opłaty, a ktoś solidny odsyp od tego weźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...