Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Będzie obowiązkowe ubezpieczenie dla rowerzystów?

Utworzony przez analityk, 2 lipca 2008 o 08:05
jeszcze za: -przechodzenie na zebrach - 3 zł rocznie -skorzystanie z ławki w parku - 5 zł rocznie ........................... - ukłon władzy - 5 gr jednorazowo Ten kraj nigdy się już nie rozwinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jestem bardzo ZA ! tylko niech kierowcy samochodów bardziej szanują rowerzystów jestem również za obowiązkową jazdą w kaskach ! ! !
0
A ja bym tam jeszcze wprowadziła tablice rejestracyjne - czy to zły pomysł? Wtedy były by kolejki w Wydz. Komunikacji i dodatkowa opłata... Pozdrawiam wszystkich cyklistów na ścieżce rowerowej. Do zobaczenia...
0
Jestem za wprowadzeniem ubezpieczenia
0
Lobby ubezpieczeniowe naciska. Obowiązkowe ubezpieczenia tzn. takie z jakiś ktoś weźmie odsyp. Wystarczy policzyć średnią, ile zarobią firmy ubezpieczeniowe na rowerzystach- setki milionów. Planuje się też przymusowe ubezpieczenia rolników - plonów ... następne miliardy dla firm ubezpieczeniowych. Kto na tym zarobi budżet Państwa? Chyba nie. Nam przybędą kolejne opłaty, a ktoś solidny odsyp od tego weźmie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: