Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Leszek Miller chce pomóc 14-letniej ciężarnej - aborcja za grancą?

Utworzony przez pp, 12 czerwca 2008 r. o 16:49
Jeśli ta dziewczyna byłaby zgwałcona to aborcja byłaby usprawiedliwiona. Ale z tego co wiem to jest ona w ciąży ze swoim 15 lub 14-letnim kolegą. Skoro była na tyle dorosła by pójść z nim do łóżka to wiedziała,że następstwem może być ciąża. A teraz nagle poczuła sie dzieckiem niezdolnym do wychowania dziecka? Trzeba myśleć przed a nie po. Skoro ona ma prawo do przerwania ciąży, to takie prawo mają wszystkie kobiety, które "wpadły". Ta cała afera jest bezsensowna- naiwna nastolatka wpadła a jej mamusia nie chce sie opiekować bękartem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie produkuj sie juz...Proponuje troche doglebniej zorientowac sie w temacie, zanim zaczniesz wypisywac bzdury...Otoz w przepisach regulujacych kwestie tzw.legalnej aborcji w Polsce nie ma mowy stricte o "gwalcie", jest natomiast o ciazy bedacej skutkiem "czynu zabronionego", czyli krotko mowiac przestepstwa...Tak sie sklada, ze samo tzw.obcowanie plciowe z osoba ponizej 15 roku zycia jest w Polsce przestepstwem, co nie moze oznaczac niczego innego niz to, ze ciaza powstala z tego "obcowania" jest efektem przestepstwa...Czy to sie komus podoba czy nie, podstawa prawna do legalnej aborcji tutaj jak najbardziej jest.I nic tu nie da odwracanie kota ogonem, przeinaczanie faktow, i bajdurzenie o tym, ze "gdyby to byl gwalt, to co innego..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie marzy wolna Polska, tak naprawdę wolna bez tego bajdurzenia o solidarności, o demokracji i tym podobnych pierdołach. Marzy mi się Polska wolna od klerykalnego jarzma !!!! Może kiedyś, wszystko idzie ku temu ale jakoś tak wolno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...