Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Palikot przeprasza Polaków za Lecha Kaczyńskiego

Utworzony przez żmija, 4 września 2008 r. o 00:40
Cyt:,,ciepłe słowa Donalda Tuska pod adresem Lecha Kaczyńskiego są dowodem na wyjątkową klasę premiera. Jak dodał: - Donald Tusk jest wielkim człowiekiem i potrafi wznieść się ponad podziały."----Śmiechu warte.... Jeszcze jeden z numerów Palikota. Po paluszku do....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żmija napisał:
Cyt:,,ciepłe słowa Donalda Tuska pod adresem Lecha Kaczyńskiego są dowodem na wyjątkową klasę premiera. Jak dodał: - Donald Tusk jest wielkim człowiekiem i potrafi wznieść się ponad podziały."----Śmiechu warte.... Jeszcze jeden z numerów Palikota. Po paluszku do....
oj weź się Żmija odczep, nie masz innej roboty tylko siedzisz i głupoty piszesz. Palikot może i baran ale fakt faktem, że Premier zna słowo kompromis, Prezydent jednak przegapił w swojej edukacji taki wyraz. Liczy się tylko PiS i to,co partia myśli. Tusk ma zasady ale umie się ugiąć. A to,że Palikot nazywa to tak kolorowo haha to jego sprawa;) szacun dla Tuska, takiego Premiera możemy sobie tylko pogratulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zróbcie coś z tym Paligłupem wywieźcie gdzieś albo coś w tym rodzaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chichotem historii jest składanie kwiatów na grobach mordowanych przez ich oprawców. Kwaśniewski też przepraszał żydów w Jedwabnem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot głośno mówi to co 99% Polaków po cichu myśli - Kłamczyński to burak i cham, i nie ma co tego owijać w papierek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSZCZYZNA PRZEPRASZA ZA palikota,jak widać wyborcy wpadli we własne sidła,wybrali chama do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za głupia moda- przepraszać za kogoś- niech przeprasza za swoje głupoty- przepraszać za kogoś nic go nie kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Co to za głupia moda- przepraszać za kogoś- niech przeprasza za swoje głupoty- przepraszać za kogoś nic go nie kosztuje
Ludzie czy wy nie widzicie,że ten ćpun nic nie robi opócz promowania swojej głupoty.NAPISZMY razem list do premiera niech go wyrzuci na zbity pysk. GDZIE jest artykuł ,który ukazał się wczoraj pt "TO JUŻ KONIEC KOMISJI PALIKOTA" co zadzwonił pan którego ten deb*** opłaca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olśnienie napisał:
Ludzie czy wy nie widzicie,że ten ćpun nic nie robi opócz promowania swojej głupoty.NAPISZMY razem list do premiera niech go wyrzuci na zbity pysk. GDZIE jest artykuł ,który ukazał się wczoraj pt "TO JUŻ KONIEC KOMISJI PALIKOTA" co zadzwonił pan którego ten deb*** opłaca?
el Polako; Ten czlowiek POwinien byc POd specjalnym nadzorem psychiatry. Zachowuje sie identycznie jak przystalo na wypierdka muchy plujki.Taka byla Boza wola ze dal mu za muche plujke-mentora. On ci zmienia POglady i partyje jak rekawiczki.Byl kiedys w Samoobronie -Koles leppera.Teraz koles Tuska. Komorowski zauwazył ze polikot stworzyl knoty ,ktore stana sie kompromitacja rzadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janusz Palikot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Brawo Janusz Palikot!
Jak to swój ,do swego ciągnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fak de pipul hu fak ju napisał:
oj weź się Żmija odczep, nie masz innej roboty tylko siedzisz i głupoty piszesz. Palikot może i baran ale fakt faktem, że Premier zna słowo kompromis, Prezydent jednak przegapił w swojej edukacji taki wyraz. Liczy się tylko PiS i to,co partia myśli. Tusk ma zasady ale umie się ugiąć. A to,że Palikot nazywa to tak kolorowo haha to jego sprawa;) szacun dla Tuska, takiego Premiera możemy sobie tylko pogratulować
Ten Twój premier razem z Palikotem zrobią wszystko ,żeby utorować sobie drogę na miejsce obecnego PREZYDENTA. Nie jestem ani za PiS , ani za PO ,ale nienawidzę fałszu i obłudy , która z tych obu panów tryska na wszystkie strony.... Ja wiem , że jesteś jednym z licznych klakierów Tuska tutaj na necie , ale ja mam na jego temat swoje zdanie i tego nie zmienię. Człowiek , który nie umie patrzeć prosto w oczy, mało tego , który ma nienawiść w oczach --nie jest dobrym człowiekiem. Tak na marginesie cyt ,,oj weź się Żmija odczep, nie masz innej roboty tylko siedzisz i głupoty piszesz."- nie Ty mnie będziesz rozliczał z mojego czasu i dyktował , co mam robić... To samo , mogłabym napisać do Ciebie, bo też siedzisz i piszesz głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Co to za głupia moda- przepraszać za kogoś- niech przeprasza za swoje głupoty- przepraszać za kogoś nic go nie kosztuje
POPIERAM-niech najpierw Palikot przeprosi wyborców za swoje głupoty, które wyczynia na każdym kroku... Wstyd , że taka kreatura reprezentuje nasze miasto.,, Gratuluję" tym , co go wybrali. Strzał w dziesiątkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
el Polako; Ten czlowiek POwinien byc POd specjalnym nadzorem psychiatry. Zachowuje sie identycznie jak przystalo na wypierdka muchy plujki.Taka byla Boza wola ze dal mu za muche plujke-mentora. On ci zmienia POglady i partyje jak rekawiczki.Byl kiedys w Samoobronie -Koles leppera.Teraz koles Tuska. Komorowski zauwazył ze polikot stworzyl knoty ,ktore stana sie kompromitacja rzadu.
Ma ważna rolę do spełnienia i skrupulatnie ją spełnia.... Inaczej już dawno wyleciałby na zbity pysk. Tylko ślepy może tego nie zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden naród, Jedna Partia, Jeden PiS...słowem h.h. żal wam d. ściska pisuary, bo Palikot mówi prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek napisał:
Palikot głośno mówi to co 99% Polaków po cichu myśli - Kłamczyński to burak i cham, i nie ma co tego owijać w papierek.
te 99 procent to poparcie dla PO w więzieniach. napisz więc skąd klikasz czyli gdzie siedzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
LUBELSZCZYZNA PRZEPRASZA ZA palikota,jak widać wyborcy wpadli we własne sidła,wybrali chama do kwadratu.
przepraszaj baranie za siebie:/ myslisz ze wszyscy mysla tak jak ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żmija napisał:
Jak to swój ,do swego ciągnie...
Żal ci d*** ściska bo studiów nie masz? widzisz no.... są i tacy nie?:-D nie ma się czym chwalić:-D BRAWO JANUSZ PALIKOT, STUDENCI CIĘ POPIERAJĄ. KUL Z TOBĄ!!! RESPECT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żmija napisał:
Ten Twój premier razem z Palikotem zrobią wszystko ,żeby utorować sobie drogę na miejsce obecnego PREZYDENTA. Nie jestem ani za PiS , ani za PO ,ale nienawidzę fałszu i obłudy , która z tych obu panów tryska na wszystkie strony.... Ja wiem , że jesteś jednym z licznych klakierów Tuska tutaj na necie , ale ja mam na jego temat swoje zdanie i tego nie zmienię. Człowiek , który nie umie patrzeć prosto w oczy, mało tego , który ma nienawiść w oczach --nie jest dobrym człowiekiem. Tak na marginesie cyt ,,oj weź się Żmija odczep, nie masz innej roboty tylko siedzisz i głupoty piszesz."- nie Ty mnie będziesz rozliczał z mojego czasu i dyktował , co mam robić... To samo , mogłabym napisać do Ciebie, bo też siedzisz i piszesz głupoty...
hahahahaha tryska nienawiscia i nie patrzy sie w oczy:D hahahaha/ ZNASZ GO?????????? znasz tego czlowieka osobiscie? bo mi sie zdarzylo kiedys po meczu z nim chwile porozmawiac, i nie wiesz jaki to jest czlowiek. Nie patrzy sie w oczy ;d;d;d;d;d;d no wiesz.....trudno sie patrzec do jakichs 50 kamer jednoczesnie, bo tylu dziennikarzy za nim śmiga w pasiakach. Kaczyński za to jest miły kulturalny i nie tryska nienawiścią Pogratulować poglądó naprawde. Zal d*** sciska ze mamy w polsce ludzi ktorzy tak mysla " NIE LUBIE TUSKA BO SIE NIE PATRZY DO KAMERY" ahhahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żmija napisał:
Ten Twój premier razem z Palikotem zrobią wszystko ,żeby utorować sobie drogę na miejsce obecnego PREZYDENTA. Nie jestem ani za PiS , ani za PO ,ale nienawidzę fałszu i obłudy , która z tych obu panów tryska na wszystkie strony.... Ja wiem , że jesteś jednym z licznych klakierów Tuska tutaj na necie , ale ja mam na jego temat swoje zdanie i tego nie zmienię. Człowiek , który nie umie patrzeć prosto w oczy, mało tego , który ma nienawiść w oczach --nie jest dobrym człowiekiem. Tak na marginesie cyt ,,oj weź się Żmija odczep, nie masz innej roboty tylko siedzisz i głupoty piszesz."- nie Ty mnie będziesz rozliczał z mojego czasu i dyktował , co mam robić... To samo , mogłabym napisać do Ciebie, bo też siedzisz i piszesz głupoty...
Obydwaj zatem wypisujecie głupoty.Palikot to polityk skuteczny .dzięki swoim "wybrykom" jest znany w całej Polsce .Następne wybory wygrywa na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...