Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Polacy chcą wprowadzenia waluty euro

Utworzony przez Polak, 15 września 2008 r. o 09:47
Polacy chcą wprowadzenia waluty euro???? Jacy Polacy,którzy?????? Po co komu następne podwyżki? Źle się nam płaci złotówkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To następny chwyt propagandowy Tuska. cuda nie wyszły to może Polakom wciśnie się euro i niech dalej klepią biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że nam to zbędne, chociaż wiele płatności w firmie w EUR otrzymuję to nie jest to żaden problem teraz, bo w chwilę momen przewalutowują sobie na PLN przez Amronet, co też chroni biznes przed ewentualnymi zmainami kurswymi. A za wymianę płacę grosze w porównaniu do innych form przrwalutowań- tj tradycyjnie albo w banku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, EUR da się kupić od ręki, ja często przez Pluskantor.pl kupuję, co w ogóle nie jest uciążliwe ani kosztowne,potrzebuję to mam po prostu, kantor całą dobę obsluguje transakcje. A warto byłoby pozostać przy rodzimej walucie, i tak już przyjęliśmy wiele irytujących mnie unijnych standardów. Pozostając przy PLN mamy też dużo większe szanse jako eksporterzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzenie EUR w danej chwili mogłoby osłabić atrakcyjność cenową artykułów które wysyłamy na eksport. Jako eksporter tego się właśnie obawiam. Na co dzień nie upuję EUR ale wiem gdzie mogę okazyjnie, bo jak kontrahencie płacą mi w USD, realizuję przewalutowania możliwie najszybciej przez Gieldawalut.com, atrakcyjne kursy dotyczą tutaj każdej z dostępnych walut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili w obliczu naszych najbliższych sąsiadów z zachodu choćby bylibyśmy krajem 10 tej kategorii z tak marnym udziałem w w PKB strefy EUR.  A więc może kiedyś ale teraz nie jestem za.  I mówię to mimo faktu że kilka razy w miesiącu muszę regulować płatności w EUR.  Wysyłam takie przelewy z Amronet, tam też kupuję walutę i może tak zostać na razie. Nic w tym rudnego i nie tracę pieniędzy. Zajmuje mi to parę minut. Odbiorcy też nie anrzekają, na 2 dzień już dochodzą środki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jako eksporterowi też odpowiada, że mamy swoją walutę, w przeciwnym razie już moje wyroby czy te innych przedsiębiorców mogłyby przestać być cenowo atrakcyjne dla zagranicznych klientów. Wpłaty w EUR i USD (często też w dolarze dostaję) wymianiam przez pluskantor.pl na złotówki. W każdej chwili  mogę to zrobić jak również obserwować kursy aby wymienić korzystnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie żeby wszystko osztowało 4x tyle ile kosztuje? Jakbyśmy teraz przyjęli walutę EUR to sądzę że tak włąśnie by bylo, więc uważam, że to nie jest dobry czas, na pewno. A jak zamierzacie kupić na wyjazd czy iną potrzebę pewnie na Gieldawalut.com będzie najtaniej, ja byłem bardzo zadowolony ze swojego przewalutowania. Koszt to naporawdę grosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...