Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Policjanci będą mogli zażywać narkotyki

Utworzony przez ~tom~, 6 sierpnia 2008 r. o 08:10
A jeśli taki pijany policjant zabije po pijanemu jadąc samochodem np: dziecko- czy będzie za to odpowiadał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze jak zwykle o najgorszym myślą ludzie...człowieku to jest tylko do działań operacyjnych i to nie będzie tak że oni będą tylko pili i ćpali,tylko jeśli chcą wejść w tą grupę jednak nie mogą odstawać.Ja to rozumiem i popieram,i nie popadajmy w skrajności,bo to co mój przedmówca napisał,to wychodzi że lepiej żeby bandyci byli a policjanci jak zwykle nie mogli ich złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zgodny z moim przedmówcą,czy w stosunku do niego beda wyciagniete konsekwencje,czy odpowie za to czy beezie to w czasie ''działań operacyjnych''??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nio prosze czyżby polska policja chciała sie bawić w sceny z amerykanskich filmow?? no to tylko patrzec jak wsrod nich bedziemy mieli nowych dilerow i kryminalistow... bo nie wierze zeby sie nie wciagneli w branie prochow... no brawoo pomysł świetny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to totalna glupota, wchodzac w świat przestępczy z czasem zacznie on im odpowiadać. Skoro narkotyki są środkiem odurzającym czyli wpływającym na ludzką psychikę to po zazyciu takich środków może stać się wszystko. Gdy dojdzie do ekstremalnej sytuacji w której taki policjant zrani albo zabije inna osobę i będzię w następstwie świadomy odpowiedzialności jaką poniesie, z pewnością skorzysta z pomocy "nowych kolegów" aby ukryć taką sytuację. Nie widze potrzeby aby nawet najmniejsza część policji stała ponad prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...