Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj rozjeżdża się na Polskę A i B. "Najgorzej na wschodzie"

Utworzony przez Marcin z Lublina, 15 listopada 2012 r. o 09:03
Podziękować w następnych wyborach tuskowi oszustowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za mało inwestycji, infrastruktura nie jest tragiczna, trzbea tylko ściągnąc inwestorów: www.lubelskieinnowacje.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest tragiczna??????????? czlowieku :przejedz sie pare razy trasa Warszawa Lublin w piatek lub w byle jaki dzien po 16...brak lotniska dla przewozow transportowych, wyobrazasz sobie co jest teraz? kto bedzie inwestowal w Hrubieszowie, Zamosciu, jak musi przejechac 5 jak nie wiecej h z Warszawy z lotniska, podczas samej podrozy odechce mu sie inwestowania. Teraz może coś w jakims malym stopniu sie zmieni pod tym wzgledem, miejmy taka nadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie rządowe plany budowy autostrad POMIJAJĄ województwo lubelskie. Co więcej długoletnie inwestycje w infrastrukturę drogową i kolejową również POMIJAŁY województwo. Lubelszczyzna to region na wymarciu, to skansen bez wizji rozwoju, bez inwestorów, bez inwestycji. Lublin jest pośmiewiskiem na tle takich miast jak Poznań czy Wrocław. TU WSZYSTKO BANKRUTUJE: (fabryka drożdzy Lelemand, fabryka butów Protektor, zakłady przemysłu mięsnego, zakłady zbożowe, CUKROWNIA, Tradis, Elpomiar i wiele innych). TU jest CZARNA D.PA, gdzie są wyłącznie urzędy, uczelnie i niewolnictwo w hipermarketach. Tu jest dobrze tylko urzędasom i doktorkom na uczelniach czytaj uczelnianym dupkom, którzy produkują tysiące bezrobotnych martwiąc się przy tym wyłącznie o swoją pensję. REGION NĘDZY, SYFU, BEZROBOCIA, NAPŁYWOWEGO BURACTWA, NEPOTYZMU, ZAŁATWIACTWA PARTYJNEGO, CWANIACTWA, WALKI NA NOŻE O WYPŁATĘ 1300ZŁ JEDNYM SŁOWEM DNO, DNO I JESZCZE RAZ DNO. LUBLIN TO TAKIE ZAPYZIAŁE MIASTECZKO OSADA, REGION BEZ GOSPODARZA, TO TAKI PIERD.LONY PRZEDSIONEK UKRAINY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy naszym władzom lokalnym za stworzenie nam drugiej Rumunii, bo tam teraz mają dochody na naszym poziomie. Dziękujemy także naszym organom państwowym, urzędowi skarbowemu zusowi i 1686 inspekcjom które zmasowanymi akcjami skutecznie wykończyły wszystko co się jeszcze żyło. Oczywiście zadowoloni są z siebie jak mało kto, tylko pomiętajcie, że opinia o wrednych i nadgorliwych urzędnikach jest znana już w całej Polsce, więc inwestycji tutaj nie będzie i was też niedługo nie będzie. To jest jedyne pozytywne przesłanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Premier dba o te województwa, których mieszkańcy byli na tyle dojrzali i rozgarnięci, żeby mądrze zagłosować w wyborach na Platformę Obywatelską. Mam nadzieję, że ten stan będzie postępował bo chciałbym za kilka lat kupić za bezcen działkę rekreacyjną na pięknym Roztoczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu naprawdę NIE MA NIC. Pensja tak gów niana, że 50% ludzi po studiach mieszka z rodzicami, bo ich nie stać nawet na wynajem pokoju. A ja głupia, poszłam studiować do Lublina, żałuję cholernie, ale cóż począć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mentalny zascianek przeklada sie na zascianek przemyslowy. Bylismy, jestesmy i dlugo jeszcze pozostaniemy biednym bratem Polski A. Nie jest tak, ze rzad ma wskazac nasz region i zazyczyc sobie doglebnych zmian, bo to nie sa wrozbicy, czy szamani. Znam kilku przedsiebiorczych osobnikow z sukcesami, ktorzy stawiali pierwsze kroki w Lublinie i Swidniku, Po zarobieniu wiekszych pieniedzy musieli wyniesc sie od nas w poszukiwaniu nie tylko lepszej atmosfery dla przedsiebiorczosci, ale i pracownikow o innej, pozytywnej mentalnosci. Proces jest bardzo zlozony i przyczyn musimy szukac w nas samych, a dopiero pozniej wskazywac winnego. Polska boryka sie z wieloma problemami natury ekonomicznej, to zrozumiale w swiecie pograzonym kryzysem. My na Lubelszczyznie mamy jeszcze dodatkowy problem, a mianowicie natury cywilizacyjnej. Odstajemy od innych czesci kraju w sposob drastyczny, ale nie powinnismy byc specjalnie zaskoczeni, bo ten dystans dzieli nas nie od dzisiaj....jest historycznie zakorzeniony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tu naprawdę NIE MA NIC. Pensja tak gów niana, że 50% ludzi po studiach mieszka z rodzicami, bo ich nie stać nawet na wynajem pokoju. A ja głupia, poszłam studiować do Lublina, żałuję cholernie, ale cóż począć...
....hm....ciesz sie, ze nie studiowalas w Nowym Saczy, lub Zadupiu Gornym! Nie wiem jaki kierunek skonczylas, ale studia nikomu nie gwarantuja wielkiej kariery. Ja studiowalem dla przyjemnosci studiowania i czucia pulsu zycia akademickiego. To byly stare czasy, kiedy jeszcze KUL byl swietna uczelnia bez zadecia i i dominujacego obecnie klerykalizmu. Bedac historykiem utrzymuje sie z hydrauliki i bardzo sobie to chwale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w mieście chyba co drugi jest po studiach i nie ma dobrej pracy, ale kończyli jakieś zarządzania, politologie czy inne dziwne kierunki... Jak ktoś coś potrafi (a znam wiele osób które nśa tylko po szkole średniej ale znają się na tym co robia) niż tylko obsługa komputera i jakieś inne pierdoły to nie ma prolemu ze znalezieniem dobrej pracy, ale druga sprawa że w takiej pracy trzeba sie troche poświęcic i popracować, nie zawsze tylko 8 godzin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mówić, mój ojciec nie ma kontaktów, tylko 25 lat pracy i zarabia 1800 na rękę... to jest Polska? Kto ma kontakty, ten się "dorobi"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojdzie do wojny miedzy polska A a polską B WOJNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska rozjezdża się na Polskę A i B zapomomnieliście o Polsce C- Polsce afer-a,że C -cwaniaków i tych którzy nepotyzmem-niekompetencją powodują, że i Polska A i B staje się POpaprana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro likwiduje się fabryki przynoszące zyski(cukrownia), a buduje się obiekty generujące straty(stadion) tzn.gospodarze województwa celowo pogłębiają przepaść dzielącą nas od zachodnich województw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska AiB to i tak wysokie loty, ale Polsaka Z w Polsce B to już trochę śmieszne jak na XXI wiek . Przykład na zdjęciu http://www.panoramio.com/photo/26818919
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona wschodnia naszej Ojczyzny zawsze była biedniejsza i to nie za sprawą obecnych rządów, ale i po wojnie, na tych ziemiach nie było licznego przemysłu, to był region rolniczy, tak naprawdę to jest uwarunkowanie historyczne, dawne ziemie zaboru Carskiej Rosji, za komuny próbowano to zmienić, wyrównać poziom życia mieszkańców, ale jak widać do tej pory nikomu to się nie udało, a obecny ustrój to uwypuklił - to moja skromna opinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam wrażenie , że robione jest to na zlecenie góry... Judaszy u nas nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czym ekscytować. Mazowsze to Warszawa. Zapytajcie ludzi z Radomia czy innych miast na Mazowszu jak im się żyje? Bida taka jak w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żyję ponad 60 lat zawsze słyszałam powiedzenie - "Polska A Polsce B każe się całować w D"( Jan Sztaudynger) Może pomyślmy o tym by móc powiedzieć "Polska B Polsce A niech pokaże gdzie ją ma !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin z Lublina napisał:
Podziękować w następnych wyborach tuskowi oszustowi !
Podziękuj władzom miasteczka tępy kretynie! Podziękuj sobie i Tobie podobnym. Sami ich sobie wybraliście. Skoro kościoły i supermarkety są dla miasta i mieszkańców ważniejsze, niż drogi i rozwój regionu, to budujcie je sobie masowo, jak to trwa teraz. Na pewno się wam w Lublinie poprawi. Zapier...j do nowego kościoła i módl się o rozum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...