Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj rozjeżdża się na Polskę A i B. "Najgorzej na wschodzie"

Utworzony przez Marcin z Lublina, 15 listopada 2012 r. o 09:03
Mieszkam w Warszawie, jestem po studiach i pracy nie moge normalnej znaleść. Za to wszedzie chętnie przyjmują do pracy na murzyna za 5-7zl/godz. Taka rzeczywistość życia w 100licy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
I bardzo dobrze. Premier dba o te województwa, których mieszkańcy byli na tyle dojrzali i rozgarnięci, żeby mądrze zagłosować w wyborach na Platformę Obywatelską. Mam nadzieję, że ten stan będzie postępował bo chciałbym za kilka lat kupić za bezcen działkę rekreacyjną na pięknym Roztoczu.
Poczekaj, zobaczymy czy będzie Cię stać. A rządy PO to już tylko kwestai czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak żyję ponad 60 lat zawsze słyszałam powiedzenie - "Polska A Polsce B każe się całować w D"( Jan Sztaudynger) Może pomyślmy o tym by móc powiedzieć "Polska B Polsce A niech pokaże gdzie ją ma !"
mądre słowaa, oby więcej takich co tak myślą, a będzie tu raj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia. Warszawiacy przecież mają inne brzuchy i inne potrzeby niż biedni lubelacy... Nóż się w kieszeni otwiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skutek ciągłego ograniczania przez rząd inwestycji drogowych na wschodzie, to rząd za to odpowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i lubelszczyzna to jest Polska C ! Polska B to Śląsk , Małopolska ,Kujawy , Pomorze .a gdzieś daleko za nimi jest Lublin. Ale nie przeszkadza to w tym by windowac ceny działek budowlanych nie mal jak w Zakopanem czy pod Krakowem. W upodleniu ludzi - i zbydlęceniu pracodawców w obozach pracy Lubelszczyzna to światowa ekstraklasa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...