Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Zakatowali jeża, a jego agonię nakręcili na video

Utworzony przez 1c4b08, 18 lipca 2008 r. o 11:13
MOŻE TO CO POWIEM NIE PRZYSTOI CZŁOWIEKOWI ALE JAKO KARĘ DLA TYCH GÓWNIARZY POWINNI ICH POLICJANCI SKOPAC I OBRZUCAĆ KAMIENIANIAMI A POTEM PÓŚCIĆ NAGRANY FILM W TVN, JAKO PRZESTROGA DLA INNYCH CHĘTNYCH TAKICH WYCZYNÓW!!JA WIEM KAŻDY BYŁ MŁODY I JA TEŻ!!. MAM 35 LAT ALE NIGDY NIE PRZYSZŁO MI DO GŁOWY BY ZAKATOWAC NA ŚMIERĆ ZWIERZĘ:PSA, KOTA, CZY INNEGO SSAKA KTÓRY CZUJE BÓL I CIERPIENIE!!!ALE JA BYŁEM CŻŁOWIEKIEM A NIE DZIKIM STWOREM NA DWÓCH NOGACH, ZWANYM POTOCZNIE HOMO SAPIENS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się, że sprawa jest bardzo prosta. Należy zastosować się do już istniejących przepisów prawnych. Tylko niech nikt nie podejmuje próby klasyfikowania sprawy jako czynu o znikomej szkodliwości społecznej. Skazać, podać do publicznej wiadomości, tak postępować w każdym podobnym przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie a potem zabija kure potem kota potem.......czlowieka i wtedy padnie pytanie dlaczego?a no dlatego ze potym jak zabili jezyka to powinno sie odpowiednio zareagowac(mam nadzieje ze tak bedzie) bo takich zachowan czlowiek sie nie uczy on je juz ma od urodzenia i powinno sie zwracac szczegolna uwage na takie osoby bo moze byc to potencjalny morderca, moze to co pisze niektorzy wysmieja ale tak sie robi min.w UK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostracyzm dla takich mało. Liczyć na sprawiedliwość w sądzie w Polsce także za mało. Społeczność lokalna powinna się zająć takimi bandytami. Jeżeli zabił jeża- jeszcze mająć przyjemność i nakręcił z tego sadystyczny film, wkrótce zabije i człowieka bez skrupułów. Takich rzeczy nie dokonują normalni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś mi powie,że największą BESTIA nie jest CZłOWIEK. Kilka dni temu trzech małoletnich ZWYRODNIALCOW spaliło żywcem psa ,a tu następny ( tym razem stary trep),zakatował psa motyką, a jakaś franca zabiła trzy koty,zakatowali jeża ,a jego agonię nakręcili na video...LUDZIE-na jakim świecie my żyjemy? Jakie mamy w tym zasranym kraju prawo? Dopóki ,nie będzie surowych kar dla BESTII,nie będziemy się mogli czuć bezpiecznie !!!!! Dzisiaj zwierzęta ,a jutro każdego z nas może spotkać ten sam los, bo tak już jest , że jak się nie ma serca dla zwierząt ,to nie ma się też dla ludzi.Co Wy na to SEDZIOWIE????? Pewnie według Was ,to mała szkodliwość społeczna--to tylko zwierzęta.Cyt ,,Niektóre istoty ludzkie,to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam". Dopóki kary będą tak niskie , będzie się działo coraz gorzej. Najwyższy czas zaprzestać tym BARBARZYNSKIM wyczynom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...