Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Zmarła siatkarka Agata Mróz

Utworzony przez ~marcin~, 4 czerwca 2008 o 11:56
Wielka szkoda, że ten mecz przegrała. Współczucie dla rodziny. [i]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[*][*][*]
0
[*] wieczny odpoczynek racz jej dać Panie [*]
0
() _I__ \ / \_/ Wieczny odpoczynek... "Nie wszystek umrę..." to pasuje do Agaty. Odważnie walczyła do końca, a "póki się walczy, jest się zwycięzcą"(Augustyn z Hippony). Duchowo łączę się z rodziną Zmarłej. Serdeczne wyrazy współczucia.
0
jakie to zycie jest kruche.... całkiem niedawno zorganizowałam zbiórkę krwi dla niej, jak tylko si ekomunikat pokzał że jest w potrzebie.. a dzis jak usłyszałam tę wiadomosć zmrozilo mnie ... [']
0
Agata Mróz [*][*][*] Zostaniesz w naszej pamieci...
0
Współczucie...bo nikt z nas nie chciałby go spotkało to co Agatę i jej rodzinę...
0
Była silniejsza niż nie jeden człowiek heh oddawałem dla Niej krew mam nadzieje ze przydała sie chociaż na te parę dni ... Dlaczego Bóg zabrał Nam najlepszą środkową ????????? ['][']['][']['][']
0
Agata była naprawdę świetną siatkarką i na zawsze pozostanie w sercach kibiców tak samo jak Arek Gołaś. Bóg chciał ją zabrać i to zrobił chociaż tutaj też miała dla kogo być. Jestem pewna że swoją Lilianę zawsze będzie otaczac opieką tam z góry, a mała będzie równie świetna jak matka- nie tylko na boisku ale i w życiu. Agato- dziękujemy za to kim byłas i nadal jesteś w naszych sercach.
0
To była wspaniała siatkarka i osoba. Walczyła do samego końca z chorobą. Szkoda, że już jej nie zobaczymy na parkiecie Będzie nam jej brakować ale zawsze pozostanie w naszych sercach [*]
0
Zastanawia mnie jak to się stało, że nie tak "cicho" o śmierci tak wspaniałej osoby Tak wspaniałej Polki ??? [*]
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: