Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraków: Protesty przeciwko pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu

Utworzony przez przemm, 14 kwietnia 2010 r. o 07:57
Według mnie nie jest godzien na wawel na wawelu spoczywają ludze zasłużeni i wyselekcjonowani a co takiego zrobił śp. L. Kaczyński dla tego kraju?? nic szczególnego. Ale decyzję podejmują inni ludze niestety;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważałam kardynała Dziwisza za mądrego człowieka, niestety wczoraj stracił mój szacunek. No cóżna wszystko trzeba sobie zasłużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Korybut Wisniowiecki tez byl wyjatkowy i sie pozytywnie wslawil dla Polski? wieli tam lezy o wiele mniej zasluzonych niz Kaczynski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trochę powagi wobec śmierci, zastanówcie się nad sobą, przecież to wstyd, prezydent Wam umarł i wiele ludzi, pomyślcie nad sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kardynale Dziwisz - proponuję, żeby wszyscy, którzy zginęli w Smoleńsku 96 osób, spoczęły na Wawelu. Co Kardynał na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak Jarek skończył żałobę....a mogło być tak pięknie ....tłumy ludzi na pogrzebie w Warszawie//// prezesie masz talent do psucia ładnych rzeczy żal Kardynał Dziwisz zawód,sprzeciwiliście się nobliście,a teraz wykręcacie taki numer... na znak protestu nie idę w niedzielę do kościoła Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zdanie jest takie, pogrzeb na Wawelu to przesada, niczym ten człowiek sobie nie zasłużył na to miejsce. Już chyba wszyscy zapomnieli jak wcześniej się śmiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WY GADACIE JEST ZALOBA NARODOWA I JES PROPOZYCJA POCHOWKU PREZYDENTA CO ZGINOL NA SLUZBIE TAK WYBRALI A WAM NIC DO TEGO A KRAKOW JET POLSKIM MIASTEM A WAWEL MIEJSCEM NARODOWYM A NIE krakusow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzje zapadły, zasłużył. cisza nad trumną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja polityczna i koniec sprawy. Zwiedzanie Krypt płatne 12 zł od osoby. Podzielił Polaków za życia a Jarosław po Jego śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbb napisał:
Może trochę powagi wobec śmierci, zastanówcie się nad sobą, przecież to wstyd, prezydent Wam umarł i wiele ludzi, pomyślcie nad sobą
co niby mam myśleć? to elity polskie są od myślenia :jedne wymyśliły Wawel a drugie siedzą cicho bo boją się że ich krzyżowcy zjedzą to ci odwaga cywilna Tam leży mój ukochany Norwid to już nie będzie ten sam Kraków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął jako Prezydent RP, powinien leżeć na Wawelu, by się wstydzili co przeciw temu protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, a teraz Jarek wzorem Piłsudskiego sam wyznaczy miejsce dla siebie obok brata. Oby tylko dla samego siebie! Stanowcze NIE dla tego pomysłu kardynała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo. lech kaczyński z żoną odblokują pochówki w katedrze wawelskiej dla zwykłych ludzi. chcę być następny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sierotka ma rysia napisał:
i tak Jarek skończył żałobę....a mogło być tak pięknie ....tłumy ludzi na pogrzebie w Warszawie//// prezesie masz talent do psucia ładnych rzeczy żal Kardynał Dziwisz zawód,sprzeciwiliście się nobliście,a teraz wykręcacie taki numer... na znak protestu nie idę w niedzielę do kościoła Amen
W sumie dobrze. Bo jeśli chodzisz do kościoła by coś manifestować zamiast dla swojego zbawienia to prawdziwej będzie jeśli ciebie tam nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaaaaaaaaaa kryte na Wawelu tanio kupie. Może być zajęta. ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATASTROFA PRZERADZA SIĘ W PARANOJE! ROZUM ODEBRAŁO LUDZIOM! ZRÓBCIE Z BYŁEGO PREZYDENTA ŚWIĘTYM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik ma cudowną politykę umieszczania coraz nowszych artykułów aby pprzesuwać komenty w dół-jesteście żałośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widac 5 do 7 osob i to jest te 700 protestantów. Gdzie się Oni schowali. Czy bali się aparatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierzacy napisał:
W sumie dobrze. Bo jeśli chodzisz do kościoła by coś manifestować zamiast dla swojego zbawienia to prawdziwej będzie jeśli ciebie tam nie będzie.
uwielbiam dekonspirować krzyżowców takich jak ty-bije od ciebie miłość do bliźniego,ty wierzący człowieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...