Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraksa na k-8. Tiry zmiażdżyły toyotę. 3 osoby nie żyją (zdjęcia , wideo)

Utworzony przez Gość, 26 stycznia 2010 o 10:08
Ile jeszcze ofiar musi zginąć aby tiry trafiły na wagony kolejowe. Cały czas dąży się u nas do wyeliminowania transportu kolejowego który jest zdecydowanie bezpieczniejszy od samochodowego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
coś tu opis zdarzenia nie gra... kto to pisał?
0
A tyle razy mówiłem,że pojazdy na postoju bez względu czy jest to awaria powinny być bardziej oświetlone- ale jak zwykle grochem o ścianę.A kto się martwi o człowieka teraz?Zabitym nikt pomników budował nie będzie- bo to przecież nie polityczni!Jedynie na cmentarzu!
0
Gość napisał:
Ile jeszcze ofiar musi zginąć aby tiry trafiły na wagony kolejowe. Cały czas dąży się u nas do wyeliminowania transportu kolejowego który jest zdecydowanie bezpieczniejszy od samochodowego.
to ty będziesz chudził po mleko i bułki na perony??? Gratuluje!! Bo ja nie zamierzam takich bałwanów słuchać ile jest wypadków z udziałem aut osobowych tego nie zliczysz co??? A może ile deb***i pcha się pod duże auta by się zabić Najlepiej zgonić to na TIRY! W tym przypadku to wina kierowcy TIRA ale Litwina a sami wiemy jak oni po polskich drogach szaleją A jak ktoś twierdzi że to kierowcy powodują wypadki to powiem tak 91% wypadków gdzie biorą udział samochody ciężarowe wina jest po stronie kierowców aut osobowych! wiec proszę sobie to przetłumaczyć co ma iść na tory.
0
kierowcy TIR-ów trzeżwi! I to ma wysrarczyć ofiarom i rodzinom.Nikt nie winien? A może jednak winien?1. Ten co sprzedał nieodp. paliwo-może dlatego samochód zatrzymał się? 2.Ten co nie odśnieżył pobocza i TIR stał częściowo na jezdni 3.Ten co nie ustawił trójkąta w odp odległości? Może właśnie to jedna z przyczyn. Na zdjęciu widać wystające puste palety.Czy TO był przewożony ładunek? 3 życia za stertę drewnianych palet? SZOK!
0
Tak jeżdżą Litwini.
0
tiry zderzyly sie czolowo po tym jak jeden tir wjechal w tym drugiego tira? Magia panie!
0
Gość napisał:
tiry zderzyly sie czolowo po tym jak jeden tir wjechal w tym drugiego tira? Magia panie!
Mialo byc: tiry zderzyly sie czolowo po tym jak jeden tir wjechal w tyl drugiego tira? Magia panie!
0
pan gęś traktorzysta jak zwykle narobił bałaganu
0
Nasi szanowni LKR [srebrny merc] i inni - nauczcie się jeżdzić po rondach w Lublinie!
0
Gość napisał:
to ty będziesz chudził po mleko i bułki na perony??? Gratuluje!! Bo ja nie zamierzam takich bałwanów słuchać ile jest wypadków z udziałem aut osobowych tego nie zliczysz co??? A może ile deb***i pcha się pod duże auta by się zabić Najlepiej zgonić to na TIRY! W tym przypadku to wina kierowcy TIRA ale Litwina a sami wiemy jak oni po polskich drogach szaleją A jak ktoś twierdzi że to kierowcy powodują wypadki to powiem tak 91% wypadków gdzie biorą udział samochody ciężarowe wina jest po stronie kierowców aut osobowych! wiec proszę sobie to przetłumaczyć co ma iść na tory.
moze nie chodzi o wypadki z udzialem TIRow bo w przeliczeniu na auta osobowe jest ich doslownie niewielka czesc i procentowo ilosc wypadkow bylaby zapewne podobna a raczej o zagrozenie jakie powoduja swoim stylem jazdy
0
a my się tu możemy sprzeczać i przez 20 lat a i tak winne są przepisy. nie mam nic do kierowców ciężarówek, rasistką tez nie jestem, ale codziennie przemierzam opisaną trasę i to co tam wyprawiają kierowcy białoruscy, ukraińscy, litewscy i rosyjscy to "Boże ratuj"!!!!!!!! a dlaczego się tak panoszą??? co im mogą zrobić nasi policjanci??? mandat wypisać?? ile 300 zł??? w ogóle to masakra jakaś jest!!!! jak się przepisy nie zmienią na bardziej restrykcyjne, to jeszcze długo będziemy czytali takie artykuły
0
a ja wiem tyle, ze kierowca Toyoty był mó wujek i nie znajduję zadych słów wytłumaczenia dla litwina! wytłumacz to jego żonie, córce i dorastającej wnuczce! one go potrzebują!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: