Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana

Utworzony przez malone, 5 lipca 2010 r. o 11:59
I WIDAĆ,ŻE PRAWO JEST DLA NAWINYCH, DLA FRAJERÓW A NIE DLA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA!!!BEZCZELNE KLECHY,TAK JUŻ SIE CZUJĄ PEWNIE W TYM KRAIKU,ŻE RAWO MAJA W D...,OBYWATELI TRAKTUJA JAK KURY ZE ZŁOTYMI JAJKAMI, I GENERALNIE SĄ CYNICZNI I CHAMSCY!!!ALE TO WINA NASZA, ŻE DO TEGO DORPOWADZILIŚMY!!CZAS SKOŃCZYĆ Z KATOPAŃSTWEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję nie uogólniać.Po prostu zagubiony człowiek we współczesnym świecie- dający upust swojej fobii w kościele.A to że akurat jest księdzem -no cóż nie ma stuprocentowych metod eliminujących.Poza tym człowiek w ciągu życia również potrafi się zmieniać i tutaj ukłon w stronę Pana Arcybiskupa Życińskiego,który musi nad tym wszystkim zapanować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U cioci na imieninach w sobotę też nazwałem Bronka diabłem wcielonym i co złamqałem ciszę wyborczą? Ksiądz nazwał go na mszy która jest zebraniem jakiejś małej wspólnoty a nie wystąpieniem w radiu czy TV. Nikt tam popierający liberała znaleźć sie nie powinien a jeżeli był to jest obłudnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk już 21.10 po wyborach zapowiedział jaką politykę będą teraz prowadzić - oszczędzanie i zaciskanie pasa co powinno znaleźć zrozumienie - znajdzie u bogatych bo będzie odbywać się kosztem biednych najmniej zarabiających , emerytów i rencistów. Jeszcze wam się odechce PO i Bronka . Na Mazowszu i w łódzkiem też Kaczor wygrał to też ciemniaki i Polska B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy wkoncu kosciol zostanie oddzielony od panstwa.Niech ksieza przestana wtracac sie w polityke.Niech przestana wskazywac nam kto ma rzadzic w kraju. Niech poprostu nie wtracaja sie do mnie i nie mowia mi co mam robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
U cioci na imieninach w sobotę też nazwałem Bronka diabłem wcielonym i co złamqałem ciszę wyborczą? Ksiądz nazwał go na mszy która jest zebraniem jakiejś małej wspólnoty a nie wystąpieniem w radiu czy TV. Nikt tam popierający liberała znaleźć sie nie powinien a jeżeli był to jest obłudnikiem
Nie chrzań durnot!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z KLEREM,PEDOFILAMI,DO ROBOTY CZARNYCH PASOŻYTÓW,KIEDY MOHERY BEDĄ SAMI UTRZYMYWAĆ SWOICH ZBOCZEŃCÓW,CO KRZYWDZA DZIECI I OGRABIAJ OWIECZKI,WYPOWIEDZIEĆ KONKORDAT,TO SAME CHAMY NADĘTE WIEPRZE NIEROBY,,,,CZARNA STONKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za mądrą Wypowiedź! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/antykler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWIETNIE POWIEDZIAL ,A URZEDOWIAKI I INNE WSIOKI DO GNOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...