Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik, Lublin > Chcieli wkręcić w kradzież Krzysztofa Cugowskiego

Utworzony przez jelly, 21 października 2008 o 11:03
Zastanawia mnie niefrasobliwość dilera - młodzi ludzie chcą potestować takie auto jak subaru, a on im go daje na kilka dni... Nawet ubezpieczyciele podwyższają składki młodym kierowcom. Chyba że mają taki zastój w sprzedaży, że każdy klient jest na wagę złota. Tylko ciekawe, czy tych młodych byłoby stać na taki wózek. Być może jak zwykle tatuś albo mamusia zapłaci...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś tu mocno kręci. Diler wypożyczył na kilka dni subaru dwóm chłoptasiom z ulicy, żeby je "przetestowali"? Podajcie mi jego adres to i ja przetestuję kilka sportowych bryczek! Auto stało pół roku w komisie i nikt go nie jeszcze kupił? Ciekawe na kogo było zarejestrowane i skąd chłopcy wiedzieli na kogo się powoływać w rozmowie z policją? Może rzeczywiście to jacyś koledzy lub krewni? Jak znam polską policję to takie pytania nawet nie padną, tym bardziej że chodzi o auto pana senatora...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: