Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z "szacunku dla ludzi" kandydat PO wisi na plakacie na jednym płocie, tuż obok ogłoszenia biura, które załatwia pracę...u Niemców. Taki to "szacunek dla ludzi" w PO. Pytam: dlaczego nie w Brukseli? Ja bym tam wolał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ustach aparatczyka PO słowo "kłamstwo" brzmi co najmniej śmiesznie i nieszczerze. To jest działanie podprogowe, które ma wywrzeć na czytelniku wrażenie, że PO nie kłamie. Czy ktoś się jeszcze da na to nabrać? A taśmy? A Ciech? A głosowanie za pracą do śmierci? A obietnica zniesienia immunitetów? A obietnica zniesienia dotowania partii z budżetu? A łatwy dostęp do lekarzy specjalistów? A godne życie? To właśnie były kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleki mi od PiSu, ale tym razem burmistrz Kraśnika ma rację. Dostał pismo od Wojewody o takiej (w uproszczeniu) treści: "Muszę ulokować gdzieś uchodźców - ile masz wolnych łóżek ?". Przecież właściwa intencja tego pytania jest oczywista, chociaż formalnie to pytanie tylko o ilość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość patologii panującej w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa LUW !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo a czyi zwolennicy dziś przed FŁT rozdawali nowinki że ponoć burmistrz kłamie? To nie była kampania wyborcza? Zastanawia mnie czy Zarząd FŁT(zdominowany przez członków PO) zezwolił na te działania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda broni się że pytał Burmistrza Kraśnika teoretycznie o miejsca dla uchodźców na polecenie Ministra Administracji. Jaki jest sens teoretycznego pytania jeśli nie ma się zamiaru tego zrobić. Niech ma tyle odwagi aby wziąć odpowiedzialność za decyzje swojego Rządu, którego jest przedstawicielem. Z Kraśnika to nie tylko Stawiarski z PiS-u (aktualnie jest posłem) startuje do Sejmu ale również człowiek z PSL i od Kukiza. Panie Wojewodo trochę odwagi za wykonywane obowiązki. Może Pan być przeciw uchodźcom ale w Waszym ugrupowaniu chyba "szef ma zawsze rację".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk pierdoli, że kampania a sam jak może to urząd do swojego wyścigu po koryto używa jak tylko się da.... Co taki Wilk ma robić jak nie zostanie posłem? nawet przystojny nie jest.... A że głupi to oczywiste, bo tylko debil nosi łapówki w kopertach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od dłuższego czasu wiadomo, że Kraśnik przygotowuje się na przyjęcie Ukraińców. Pragnę przypomnieć, że chyba połowa mieszkańców obecnej Ukrainy, to Polacy (obywatele IIRP, bądź ich potomkowie). Ciekawe jak zbadają, którzy z nich to banderowcy?      "Jeżeli PiS wygra wybory i przejmie władzę, przygotuje ewakuację Polaków z Mariupola – zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński." Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-polonia/144603,obiecuja-ewakuacje-polakow-z-mariupola.html   Co na ten temat wie Stawiarski i Włodarczyk, zapytajcie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska kamapania oparta jest na nieczystej grze. Stawiarski nie jest leszy. Jeśli pytam kogoś ilu pokkojowe ma mieszkanie czy to znaczy że chce u niego zamieszkać? Wilko dostał pooelcenie i je wykonał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działalność pisowców oparta jest od początku na kłamstwie. Wierzę w mądrość Polaków, że nie dopuszczą tej sekty do władzy. W Kraśniku głosujemy na Wilka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk powinien zapytać Włodarczyka czy to prawda, że nie będzie w grudniu na wypłaty dla nauczycieli ? Czy to prawda, że banki nie chcą już dawać kredytów ? Czy rodzice kraśnickich dzieci mają się bać , bo diler narkotyków wyszedł z więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że na zdjeciu Wilk już spakowany!!! Słusznie, słusznie. Kolega w Szwajcarii czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewodo Wilk, a co u kolegi prezesa NIK Kwiatkowskiego, dyr delegatury lubelskiej LISA może coś opowiesz kłamczuszku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Stawiarski nie pokazał wspólnego zdjęcia ze skazanym Kamińskim ? Jaka obłuda u pisowców, tacy święci a mają skazanych na listach !!!! STOP kłamczuchom. Głosuję na Wilka i PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guesta Zapytaj kolego Włodarczyka czy dalej biedaczek dorabia w pogotowiu i czy już sie poduczył w pierwszej pomocy bo coś mu nie wychodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Wilka i PO.
Ja i moja rodzina również! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilku to ty z szacunku do ludzi nie otwierałeś kopert w których nosiłeś łapówki Czubińskiemu który został już prawomocnie skazany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski od Zbyszka brał w kopertach ? Ile mu dał? Dwie albo trzy diety ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło będzie POmachać na POżegnanie aparatczykom z PO i PSL :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujemy na złodzieji oszustów i Belzebubów z K>>>>>kiego PO.Zaden Wilk karpiński Zuk ITD.Koniec sitwy PO i P{SLU w lubelskiem,niech ida za hasłem głąba niesioła,Będziemy jeśc szczaw i mirabelki.WON Z PO.P>S to będzie najszczęśliwsza niedziela w roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...