Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw > Zemściła się na policjantach, bo wlep

Utworzony przez Aga, 23 listopada 2007 o 18:33
Nie mogę się doczekaś komentarzy wiecznych krytykantów. Aż dziw, że jeszcze nie pojawiły się ich "przemyślane" wypowiedzi typu "Biedna dziewczyna stała się ofiarą, itp." . Brawo policja! Zawszewarto stać po stronie prawdy, ja tak robię i dlatego nie popadam w skrajności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co tu taka cisza? Niemożna sobie poużywać na policjantach,więc cisza... 800 zł. to śmiesznie niska kara za pomówienie Policjanta.Dopóki Sądy będą wymierzać tak niskie kary,doputy w tym kraju sprawcy przęstępstw i wykroczeń będą czuli się bezkarnie.Pozdrawiam tych policjantów!
0
Pozdrawiam Cię Aga!
0
0
Dziękuję i pozdrawiam także. Aga.
0
Czy aby nie pomyliłeś sie drogi internauto z tym komentarzem. Może on miał być wysłany w związku z całkowicie innym artykułem. . Zazwyczaj "czaję bazę', ale tu...pogubiłam się.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: