Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kredyt mieszkaniowy

Utworzony przez Andree, 7 maja 2014 r. o 15:19
Planujemy z żoną wziąć kredyt na mieszkanie i zastanawiamy się gdzie najlepiej się udać? Ofert banków jest mnóstwo, a samemu trudno coś wybrać. Gdzie warto się udać?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jakiś czas temu korzystałem z usług Open Finance i tam doradca fajnie mi wszystko rozpisał. On jest w stanie doradzić konkretny kredyt na podstawie rozmowy, oszacowania ryzyka, zarobków, czyli niby standard ale jak sie z kimś spotkasz i widzisz, że doradca traktuje Cię poważnie i z szacunkiem jesteś w stanie mu zaufać a na tym polega pełna współpraca z doradcą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zapoznać się z ofertą banków indywidualnie... popularni "doradcy finansowi" to zwyczajni sprzedawcy ofert banków- sprzedają to od czego mają prowizję... niestety- przetestowane...   Zobacz PKO BP, Credit Agricole...   Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz ale chodzienie po bankach i szukanie najlepszej oferty to trochę trudne bo pochłania wiele czasu niestety a i tak w każdym będą mnie namawiać, że to ich oferta jest najlepsza. A ty Marek możesz mi podac jakiś namiar na tego doradcę Open Finance? Może spróbuję doradzić się specjalisty, bo dla mnie ocenić czy kredyt jest dobry czy nie to ciezko będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planujemy z żoną wziąć kredyt na mieszkanie i zastanawiamy się gdzie najlepiej się udać? Ofert banków jest mnóstwo, a samemu trudno coś wybrać. Gdzie warto się udać?
  taki kredyt to indywidualna sprawa, z mezem bylismy w wielu placowkach zanim sie w koncu zdecydowalismy na pko bp, wszedzie daja inne warunki wzgledem waszej zdolnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andree jeżeli mieszkasz w Warszawie, to mogę Ci polecić z własnego doświadczenia Konrad Ruszczyka - odział Open Finance przy Rondzie Waszyngtona. Pełen profesjonalizm, kompetencja i miła obsługa. Pomógł mi przy kredycie hipotecznym, który finalnie dostałem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina i tutaj chcę kupic swoje "m". Poszukam naszego oddziału OF i umówię się na spotkanie. Zobaczymy co mi zaproponują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Golan - Krakowskie Przedmieście 4 w Lublnie - polecam! Ten doradca Open Finance szybko i sprawnie załatwił mi kredyt hipoteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zapoznać się z ofertą banków indywidualnie... popularni "doradcy finansowi" to zwyczajni sprzedawcy ofert banków- sprzedają to od czego mają prowizję... niestety- przetestowane...   Zobacz PKO BP, Credit Agricole...   Powodzenia.
  Szanowny Panie Łukaszu,   chciałem zwrócić Pana uwagę na to, że tylko niezależni doradcy finansowi są w stanie przedstawić Panu obiektywną ocenę oferty kredytu w konkretnym banku. Trudno takiej szczerości wymagać od doradcy w banku, które de facto nie jest doradcą, a jedynie sprzedawcą krdytu.   Korzystając z usług doradców finansowych Open Finance otrzymuje Pan nie tylko profesjonalną usługę doradczą, ale i właśne tę niezależność, dzięki któej może Pan liczyć na szczerą ocenę ofert banków. Nie ma też obaw, że któraś oferta będzie preferowana, gdyż nasi doradcy finansowi otrzymują wynagrodzenie w wysokości niezależnej od banku, w którym Klient otrzyma kredyt.   W razie dalszych pytań jestem do dyspozycji.   Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Czy na forum jest dostępna osoba, która ostatnio korzystała z oferty i doradztwa firmy OF? chciałbym zadać trochę pytań :) oczywiście chcę wziąć kredyt i ciągle nie jestem zdecydowany czy wybierać bezpośrednio z banku czy przez doradcę. Proszę o jakąś wiadomość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Czy na forum jest dostępna osoba, która ostatnio korzystała z oferty i doradztwa firmy OF? chciałbym zadać trochę pytań :) oczywiście chcę wziąć kredyt i ciągle nie jestem zdecydowany czy wybierać bezpośrednio z banku czy przez doradcę. Proszę o jakąś wiadomość. 
Ja korzystałam z pomocy doradców z Open Finance i jestem zadowolona. Pytaj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałam z pomocy doradców z Open Finance i jestem zadowolona. Pytaj :) Witaj Maria:) Dziękuję za odezw :) Pytanie przede wszystkim jest o to ile dostaję ofert ? bo wiadomo, że to zależy od mojej zdolności kredytowej, zarobków- czyli wypłacalności :) ale jestem ciekawy czy w OF przedstawiają mi wszystkie opcje? czy po prostu doradca wybiera mi najlepszą ofertę i odrzuca niekorzystne, czy tylko przedstawia oferty i zostawia otwartą drogę wyboru. bo nie wiem czy jest sens wydawania pieniędzy na doradcę. Wiktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałam z pomocy doradców z Open Finance i jestem zadowolona. Pytaj :)
  Witaj Maria:) Dziękuję za odezw :) Pytanie przede wszystkim jest o to ile dostaję ofert ? bo wiadomo, że to zależy od mojej zdolności kredytowej, zarobków- czyli wypłacalności :) ale jestem ciekawy czy w OF przedstawiają mi wszystkie opcje? czy po prostu doradca wybiera mi najlepszą ofertę i odrzuca niekorzystne, czy tylko przedstawia oferty i zostawia otwartą drogę wyboru. bo nie wiem czy jest sens wydawania pieniędzy na doradcę. Wiktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj Maria:) Dziękuję za odezw :) Pytanie przede wszystkim jest o to ile dostaję ofert ? bo wiadomo, że to zależy od mojej zdolności kredytowej, zarobków- czyli wypłacalności :) ale jestem ciekawy czy w OF przedstawiają mi wszystkie opcje? czy po prostu doradca wybiera mi najlepszą ofertę i odrzuca niekorzystne, czy tylko przedstawia oferty i zostawia otwartą drogę wyboru. bo nie wiem czy jest sens wydawania pieniędzy na doradcę. Wiktor
Wiktorze. Ja dostałam 5 ofert od doradcy. On przesiał przez wielkie sito wszystkie banki jakie miał w ofercie przez moje zdolności i preferencje. Z tego wybrałam najkorzystniejszą. Oczywiście jak miałam do niego pytania to pytałam i dostawałam odpowiedzi. Wszystko mi wyjaśnił i nie szłam na ślepo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Dzięki za odpowiedź! :) Po prostu się do nich przejdę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiktorze. Ja dostałam 5 ofert od doradcy. On przesiał przez wielkie sito wszystkie banki jakie miał w ofercie przez moje zdolności i preferencje. Z tego wybrałam najkorzystniejszą. Oczywiście jak miałam do niego pytania to pytałam i dostawałam odpowiedzi. Wszystko mi wyjaśnił i nie szłam na ślepo. 
Ja dostałem ofert 2 i było mi na serio trudno wybrać. ale doradca wykazał się sporą wiedzą analityczną i mi doradzić spośród tych dwóch. liczy się wszystko: giełda, jakieś inne wskaźniki ekonomiczne i to wszystko doradca wziął pod uwagę i mi pomógł idealnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałem z ich usług jak szukałem dobrej lokaty, aby ulokować swoje pieniądze. Wybrałem się do Open Finance, bo kolega mówił mi, że doradztwo u nich jest bezpłatne i bardzo fachowe. I tak było. Doradca przedstawił mi 8 różnych lokat, a dopiero z nich wybrałem sobie te która mi najbardziej odpowiadała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile spotkań z doradcą finansowym w Open Finance jest przy lokowaniu pieniędzy w lokaty? Mam wrażenie, że to płynniejsza sprawa niż kredyt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaką prowizję sobie życzą od lokat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....
Ostatnio edytowany 4 lipca 2014 r. o 21:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...