Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kredyt mieszkaniowy

Utworzony przez Andree, 7 maja 2014 r. o 15:19
Prowizję? Ja za darmo wybrałem ofertę i żadnej prowizji nie pobierali.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usługi Open Finance są bezpłatne od początku do końca, bez względu czy to lokata, kredyt czy produkt finansowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale chyba za darmo Ci nie dadzą kredytu, co? Jak to z nimi jest tak naprawdę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam pytanie od Experta OF. Czy korzystając z oddziału  w Warszawie, gdzie byłam na wstępnych rozmowach, w zasadzie podpisałam już umowę, moge dokończyć rozmowy z Open Finance w innym mieście. Tak się składa, że wyprowadziłam się do Poznania i pytania czy muszę kontynuować rozmowy w Poznaniu, czy muszę kontaktować się z Warszawą.  Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam pytanie od Experta OF. Czy korzystając z oddziału  w Warszawie, gdzie byłam na wstępnych rozmowach, w zasadzie podpisałam już umowę, moge dokończyć rozmowy z Open Finance w innym mieście. Tak się składa, że wyprowadziłam się do Poznania i pytania czy muszę kontynuować rozmowy w Poznaniu, czy muszę kontaktować się z Warszawą.  Pozdrawiam. 
Szanowna Pani,   proszę wybrać się do najbliższego oddziału Open Finance i poinformować, że chciałaby Pani dokończyć współpracę w nowym miejscu. Po naszej stronie nie będzie żadnego kłopotu, ale nowy doradca będzie musiał wznowić rozmowy z nowymi oddziałami banków - właściwych względem Pani obecnego miejsca zamieszkania.   Najbliższy oddział znajdzie Pani bez trudu dzięki interaktywnej mapie dostępnej na naszej stronie internetowej pod linkiem: open.pl/mapa/index.php   W razie dalszych pytań pozostaję do Pani dyspozycji.   Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Open Finance współpracuje ze wszystkimi bankami w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam być szczery to nie wiem czy skorzystałbym z pomocy doradcy kredytowego Nie sądzicie,że nie mają oni podpisanych umów z poszczególnymi bankami? Myślę,że dzięki temu,że kierują ludzi do danego miejsca to dostają prowizje .. Sam brałem kredyt na mieszkanie. Jakieś 2 lata temu tak więc informacje o warunkach są nieco nieaktualne ale wiele czytałem na forach. Na przykład tutaj ludzie opisunją swoje doświadczenia z kredytami mieszkaniowymi: www.forum-kredytowe.pl/f125/ Tak więc możesz dotrzeć do bardziej autentycznych informacji - na co uważać, co jest korzytne itp itd.
Ostatnio edytowany 25 lipca 2014 r. o 18:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Open Finance współpracuje ze wszystkimi bankami w Polsce?
Szanowny Panie,   nasza firma współpracuje ze wszystkimi największymi bankami w Polsce. Serdecznie zapraszam do skorzystania z bezpłatnych usług świadczonych przez naszych doradców finansowych.   W razie dalszych pytań pozostaję do Pana dyspozycji.   Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam być szczery to nie wiem czy skorzystałbym z pomocy doradcy kredytowego Nie sądzicie,że nie mają oni podpisanych umów z poszczególnymi bankami? Myślę,że dzięki temu,że kierują ludzi do danego miejsca to dostają prowizje .. Sam brałem kredyt na mieszkanie. Jakieś 2 lata temu tak więc informacje o warunkach są nieco nieaktualne ale wiele czytałem na forach. Na przykład tutaj ludzie opisunją swoje doświadczenia z kredytami mieszkaniowymi:   Tak więc możesz dotrzeć do bardziej autentycznych informacji - na co uważać, co jest korzytne itp itd.
  Szanowny Panie,   sytuacja, o której Pan pisze może mieć miejsce przy skorzystaniu z usług samodzielnego doradcy, który współpracuje z kilkoma bankami. Open Finance jest największą grupą doradczą w Polsce, dzięki czemu nasi doradcy finansowi mają możliwość wybierania dla Klienta najkorzystniejszej z ofert wszystkich banków w Polsce. Co więcej, dzięki wielkości Open Finance nasi doradcy mają nieporównywalnie lepszą pozycję negocjacyjną w rozmowach o ostatecznych warunkach kredytu.   W razie pytań jestem do dyspozycji.   Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystałem z usług Open Fiance właśnie przy kredycie i nie zauważyłem, aby doradca jakoś specjanie zachwalał jakąś konkretną ofertę. Na spotkaniu poprosiłem doradcę o kalkulację z kilku banków i dostałem ją. Potem wspolnie z doradcą wybrąłem najlepsza dla siebie ofertę. Jeżeli tylko bym zauważył, że 'wciska' mi na siłę jakąś ofertę to na pięcie wyszedłbym i już tam nie wrócił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno doradcy w Open Finance nie dostają prowizji od konkretnego banku, więc powinni być obiektywni. Polecicie jakiś dobry oddział w Krakowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie płacę za porady w open finance. Nadmienię że dość często korzystam z ich usług. W zależności co potrzebuje ,przedkładają mi kilka ofert . Zawsze jest to możliwość wyboru. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry artykuł na ten temat jest tutaj http://www.dominanta.pl/?go=blog&postid=118 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coraz więcej firm pozabankowych sprawdza różne bazy, więc pożyczkę nie tak łatwo dostać,warto przeczytać aby się trochę dowiedzieć na ten temat: darmowy poradnik jak otrzymać pożyczkę pomimo zadłużeń i negatywnych wpisach w bazach, a także jak zarabiać w finansowych programach partnerskich !poradnik jest pod adresem: ***s://poradnik-novacash.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...