Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kredyty: Za kilka miesięcy frank będzie tańszy

Utworzony przez inga, 19 lipca 2010 o 21:41
a za kilka kolejnych moze byc drozszy ja chyba mam za slabe nerwy na kredyt w obcej walucie wiec zaczynam sie rozgladac za jakims dostepnym w zlotowkach. mozecie cos poradzic?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tez mi sie wydaje ze zlotowki sa lepsze dla spokojnego snu, placisz i wahania kursowe omijaj Cie szerokim lukiem, tylko teraz nie wiem czy warto szukac czegos na wlasna reke, jak sie nie jest zorientowanym w rynku, czy moze isc do doradcy
0
Samemu jest trudniej, sam musiałem do tego dojść i uwierz mi że nie warto. Straciłem mnóstwo czasu i nerwów latając po bankach i szukając kredytu. Dopiero żona mnie namówiła, później przyznałem jej rację. Do tej pory potrafi mi to wytknąć. Ale własne mieszkanie przynajmniej mamy.
0
tylko jak do doradcy do do jakiego? zeby nie trafic na oszusta, albo takiego ktory chce tylko wypchnac kredyt, a ja potem bede sie z nim meczyc przz wiele lat
0
Co prawda po kredyt do doradcy nie chodzę, ale mam dobre doświadczenie z openem. Przynajmniej raz w roku odwiedzam i planuję w co zainwestować. Jak do tej pory dobrze na tym wyszedłem więc myślę że i w kredytach są dobrzy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: