Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kryzys polityczny w Sejmie. Prezydent Duda spotyka się z przedstawicielami opozycji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2016 r. o 15:54 Powrót do artykułu
Na scenie aktorzy i statysci, w atelier reżyserzy i scenarzyści, a na widowni podzieleni i nieświadomi posiadacze biletów NBP... Gdybym zapytał widzów czy pamiętają kto wprowadził Ustawę 1066 oraz kazał zatrzymać i postawić zarzuty dziennikarzom za naruszenie miru domowego w PKW, byłoby zapewne jak przy wniosku o wygaszenie mandatu obecnego jeszcze prezydenta naszego miasta, gdzie 99% protestujących nie miała zielonego pojęcia o uzasadnieniu... Niech się komedia gra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten rumuński cep od Sześciu Króli jest remedium na wszystkie nasze problemy? Buhahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A coś się zdrajco tak rozpisał.?. Polakiem jesteś czy tylko ci sie zdaje.?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykapany Tołdi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu tak bardzo PO, Nowoczesna oraz KOD uaktywnili  się tuż przed świętami. Wiemy jak ważne  dla Polakow, katolików oraz innych wyznań spokrewnionych z chrześcijanstwem są Święta Bozegonarodzenia jest to czas radości wzajemnej dobroci i ciepła rodzinnego oraz spokoju. Zaczynam zauważać że opozycyjnym partiom zależy na tym by w polskich domach panował chaos niepewność i strach co może nas Polaków spotkać jutro. Zauważam że obywatele polscy z całej siły chcą sprowokować naród Polski oraz uzmysłowić,  nam Polakom że  jeśli my Polacy odsunelismy ich od władzy to urządza nam piekło w czasie w którym powinniśmy cieszyć się z własnymi rodzinami, sasiadami. Mimo że nie głosowałem na PiS zaczynam twierdzić że czym więcej partie opozycyjne chcą zdestabilizowc nasz kraj tym bardziej mogę śmiało powiedzieć że PiS- owi zależy na Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem zwolennikiem pisu ale to co robi platforma i nowoczesna w sejmie jest skandaliczne ,to jest zwykła anarchia ,taka ukrainizacja, parlament to jest nasza świątynia wolności i demokracji a oni ją sprofanowali ,co będzie kiedy za pare lat to petru będzie w rządzie ,a opozycja będzie blokować sejm bo nie spodoba jej się jakaś ustawa,będzie się darł że to ''skandal ,tak nie można'', skoro on tak samo teraz to robi,to co się stało w sejmie to jest precedens i teraz każda partia będzie tak robić jak się niespodoba jakaś ustawa ,teraz to będą takie ukraińskie standardy,czy tego chcecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porupało Was juz z Petru prezydenta zrobiliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi raz w życiu przeżyłem sytuację kiedy wyłącza się telewizję publiczną,. A Pan Petru obywatel polski mówi o wolności mediów gdzie jako Polak nie mogę obejrzeć żadnego programu emitowanego przez telewizję publiczną z powodu wyłączenia sygnału. Dziwnym trafem szmira polsatowska i tvenowska jest. Szanowni obywatele polscy gdzie ta wasza demokracja?  Gdzie jest KOD? Obrońca demokracji po swojemu. Jesteście żałośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto przez słuchawki podpowiada panu Petru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru Skopie ci ta morde cwelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru jaki ty glupi jestes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny Rysiek niech czeka do sześciu króli ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiedzenie było legalne i było kworum czyli 230 posłów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi raz w życiu przeżyłem sytuację kiedy wyłącza się telewizję publiczną,. A Pan Petru obywatel polski mówi o wolności mediów gdzie jako Polak nie mogę obejrzeć żadnego programu emitowanego przez telewizję publiczną z powodu wyłączenia sygnału. Dziwnym trafem szmira polsatowska i tvenowska jest. Szanowni obywatele polscy gdzie ta wasza demokracja? Gdzie jest KOD? Obrońca demokracji po swojemu. Jesteście żałośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że na tych pisiorow przyjdzie czas widać że ładnie się tu przedstawiają. Czy to są katolicy czy armia psychicznie chorego kaczora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szumowiny w Warszawie było 1000, a patriotów 10000. POstkomuna, 6 Króli, ZSL i Kuc muszą odejść, najlepiej wypad z Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***niezalezna.pl/90919-samozaoranie-niedoszlego-prowokatora-polozylem-sie-jak-poslowie-odjechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziesz się w piekle smażył, za tą nienawiść którą zioniesz do drugich ludzi. Osądzaj dale, na koniec gdy zakończysz żywot Ciebie osądzi Bóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuje tylko że w ten weekend było -2 zamiast -32 bo opozycja nadal nie wie jak się czuli protestujący za ich rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gosc na zdjeciu wyglada jakby mial pietra i staral sie ukryc ,ze narobil w majtki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...