Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Herman będzie szefem komitetu wyborczego Jarubasa

Utworzony przez Gość, 31 stycznia 2015 r. o 16:59
Krzysztof Herman - czy ktoś to czyta przed umieszceniem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co widać to sami wybitni pchają się na stołki a kraj podupada to coraz w gorszą ruinę, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy wspólczucza dla piszącego ten "artykuł"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi się zdaje że nie powinno być hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman zrób dobry wynik tego ci życzę abyś był skuteczny ja Popieram Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europoseł zamiast dbać o interesy Polski w Brukseli walczy o"żlobokoryto w POlsce.Ten numer co w poprzednich wyborach nie przejdzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu to weź się do roboty a nie tylko marudzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda nauka KRK to niebiblijna herezja nawet przykazań nie oszczędzili.FOLKATKA główny cenzor tego forum to sekciara nienawidząca Chrześcijaństwa i Biblli.Jej drewniane bożki i obrazy ,pogańskie święta i rytuały przysłoniły jej prawdę.Dlatego usuwa niewygodne komentarze z różnych skrajnych tematów.Ona czci Mitrę.Ona czci pogański dzień słońca niedzielę sun-day zamiast soboty jak nakazuje czwarte przykazanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herman vel Hetman to dupek, oszust i krętacz. Gówniarz który wskoczył na starą, łysą kobyłę (PSL) i udaje że umie prowadzić. A to kobyła jego prowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same wybitności, o nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ,no niech hetman europejski nie zapomni nazwać kandydata "Jarubasem Polski",jak kiedyś siebie nazywał hetmanem lubelskim! Finał 0,5 % poparcia,bo już ludzie zrozumieli czym pachną gumo filcowi,tak samo jak te buty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już wiem ,że będę głosował na Panią Ogórek . Lepiej to pewnie nie będzie ale zdecydownie ładniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL nie wierzy,że odniesie jakikolwiek sukces w wyborach prezydenckich.Zgłosili kandydata,ażeby o sobie przypomnieć.Śmieszni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli śmierdzące onuce z psla w natarciu,a czy przypadkiem hetmanek nie powinien być Bruxeli,jak wiem ,ze ma shitt w głowie i shitta zna sie na czym kolwiek ,ale debile zagłosowali na to coś i ma zas..ny obowiązek tam pracować,a jak nie to kopa w d.upe i won do wywalania obornika z obory,co za czasy chamy wlazły na salony...tfuuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już wiem ,że będę głosował na Panią Ogórek . Lepiej to pewnie nie będzie ale zdecydownie ładniej.
raczej pan Zbigniew Nowak ,jest dużo mądrzejszy od Piklovej,co sie zaczeła odchudzać i do wyborów nie doczeka -psychiczna,a jej mąż pijak samochodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który to ze sitwy mówił że ch.... z Polską wschodnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nie idę głosować, bo jako pracownik budżetówki od 8 lat mam zamrożone wynagrodzenie i z tego powodu zarabiam jałmużnę wystarczającą na chleb i wodę i nie stać mnie na fleki, straciłam nadzieję na to, że mogę mieć lepiej, straciłam już nadzieję, nie wierzę, że w naszym kraju będą rządzić uczciwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zza ich pleców i tak rządzi stara komuna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tak po cichu, po wielkiemu cichu  PSL  idu sobie i idu i  co mu zrobicie?  A jakubas będzie lepszy miał wynik  niż  mizeria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nie idę głosować, bo jako pracownik budżetówki od 8 lat mam zamrożone wynagrodzenie i z tego powodu zarabiam jałmużnę wystarczającą na chleb i wodę i nie stać mnie na fleki, straciłam nadzieję na to, że mogę mieć lepiej, straciłam już nadzieję, nie wierzę, że w naszym kraju będą rządzić uczciwi
to zmień pracę człowieku! czy ktoś ci każe pracować w budżetówce? Jeśli coś umiesz/potrafisz to załóż sobie własną działalność, no chyba, że jesteś d. wołowa i masz dwie lewe ręce to wtedy faktycznie zostaje praca w budżetówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...