Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Rutkowski prowadzi sprawę Iwony Wieczorek, a nie ma licencji

Utworzony przez kasia, 24 sierpnia 2010 r. o 10:14
co to kogo obchodzi ze nie ma licencji, MSWiA niech się zajmie szukaniem dziewczyny, a nie jak zwykle ogranicza tych co pomagają pokrzywdzonym ??!! co za popier*** lony kraj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sobie papierkiem d*** moge podetrzec.ilu jest głupkow co ma jakis papierek .najwazniejsze ze rutkowski cos robi i mysli,w przeciwienstwie do policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sobie papierkiem d*** moge podetrzec.ilu jest głupkow co ma jakis papierek .najwazniejsze ze rutkowski cos robi i mysli,w przeciwienstwie do policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tak waznej sprawie zawracacie d*** jakimis papierkami ,to co teraz ma bzdury załatwiac czy szukac iwony,chyba dziewcze jest najwazniejsze.pamietajcie uratowac jedno zycie to jak uratowac cały swiat.na łozu smieci egoisci beda cierpiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dup... z licencją! Najważniejsze, że robi coś aby znaleść tą biedną dziewczynę! Trzymam kciuki za Pana Rutkowskiego! Znajdźcie ją, a tego deb***a wykastrować i do kamieniołomów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze , że skutecznie działa...w d****pie z ta licencja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncesje,zaświadczenia,pozwolenia.Dobrze,że jeszcze są w Polsce ludzie normalni ,tacy jak Pan Rutkowski.Gdyby w latach '39-'49 zabrakłoby ich,to dzisiaj nawet krainy geograficznej pod nazwą "Polska" by nie było!!!A tak przynajmniej ta kraina istnieje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a długo będziecie nas karmić tymi informacjami, to już 4 artykuł na ten temat, może coś konkretnego w sprawie Iwony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jakby licencja była najważniejsza. I znowu kłótnie, manipulacje, kto co powinien, kto nie powinien.Jak chce szukać niech szuka i oby znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast teraz szukać jakiegoś haka na Rutkowskiego to ktoś zauważy , że narazie zrobił o wiele więcej niż policja w sprawie Iwony. Rutkowski może nie jest ideałem, ale napewno wykazał się większą skutecznością niż super policjanci którzy nawet nie zabezpieczyli nagrań z monitoringu na który wydano miliony złotych. Czekam, aż ktoś wyciągnie konsekwencje za tak rażące zaniedbania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz będzie afera -jak to można działać bez licencji, zamiast skupić się na sprawie zaginięcia. Co za kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO Z WAMI !!! CZY TO MA JAKIES ZNACZENIE !!! IWONA MUSI SIE ODNALESC KTOS MUSIAL COS WIDZIEC!!! WINNY POWINIEN SIE PRZYZNAC NIECZ TEN KOSZMAR SIE SKONCZY JA OSOBISCIE BARDZO TO PRZEZYWAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeden z bardzo licznych przypadków gdy dla"władzy" ważniejszy jest jej pożal się Boże prestiż ,aniżeli los młodej dziewczyny.Dobrze ,że Pan Rutkowski ma przysłowiowe j..a..j..a.Tak trzymać Panie detektywie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Iwona dotarła do domu? Cały czas próbowałem zrozumieć w jakim celu wracała na pieszo 8 km i dlaczego trzymała szpilki w ręku - czy żeby łatwiej się szło? Nie ona te szpilki podebrała matce, były nienoszone, nie chciała ich zniszczyć. Dziewczyna z ustawionej rodziny - brała 30, 40 zł na imprezę, a tym razem pozyczyła pieniądze od znajomych - to są informacje, z sąsiedniego linka. Zastanówcie się - 8 km z buta (raczej bez buta) do domu, po kilkugodzinnej imprezie, zmęczenie - jaką determinację trzeba mieć i jak bać się kogoś w domu, żeby nie wziąć taksówki i iść tymi wszystkimi przerażającymi alejkami - przecież nie była niemądra. Chiciała pewnie spać u koleżnaki, która nie mieszka 8 km od dyskoteki lecz znacznie bliżej, ale nie dogadały się. Nikogo nie podejrzewam, ale zaczyna mi sie wyłaniać całkiem inne tło tego zniknięcia. Wiem że wielu z was się oburzy, pamietacie sprawę zaginięcia małej Madlaine w hotelu w Portugali? Znacie teorię portugalskiej policji? Może wynajecie Rutkowskiego to tylko alibi? Nie chce nikogo skrzywdzić, to jeszcze nie sugestie - tylko cholernie chcę zrozumieć czemu ta dziwczyna szła pośród aligatorów 8 km do domu trzymając matki szpilki w ręku??? Bardzo to chce zrozumieć. Który strach był większy? O szpilki czy o własne życie? Cholerny swiat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No name napisał:
A może Iwona dotarła do domu? Cały czas próbowałem zrozumieć w jakim celu wracała na pieszo 8 km i dlaczego trzymała szpilki w ręku - czy żeby łatwiej się szło? Nie ona te szpilki podebrała matce, były nienoszone, nie chciała ich zniszczyć. Dziewczyna z ustawionej rodziny - brała 30, 40 zł na imprezę, a tym razem pozyczyła pieniądze od znajomych - to są informacje, z sąsiedniego linka. Zastanówcie się - 8 km z buta (raczej bez buta) do domu, po kilkugodzinnej imprezie, zmęczenie - jaką determinację trzeba mieć i jak bać się kogoś w domu, żeby nie wziąć taksówki i iść tymi wszystkimi przerażającymi alejkami - przecież nie była niemądra. Chiciała pewnie spać u koleżnaki, która nie mieszka 8 km od dyskoteki lecz znacznie bliżej, ale nie dogadały się. Nikogo nie podejrzewam, ale zaczyna mi sie wyłaniać całkiem inne tło tego zniknięcia. Wiem że wielu z was się oburzy, pamietacie sprawę zaginięcia małej Madlaine w hotelu w Portugali? Znacie teorię portugalskiej policji? Może wynajecie Rutkowskiego to tylko alibi? Nie chce nikogo skrzywdzić, to jeszcze nie sugestie - tylko cholernie chcę zrozumieć czemu ta dziwczyna szła pośród aligatorów 8 km do domu trzymając matki szpilki w ręku??? Bardzo to chce zrozumieć. Który strach był większy? O szpilki czy o własne życie? Cholerny swiat.
no nie moge,ale zes do**al,o czym Ty czlowieczyno mówisz. co maja zdjete buty do czegokolwiek????? po pierwsze to byles/as Ty kiedys nad morzem? NIE WIESZ ZE W NADMORSKICH MIASTACH ,BAARDZO DUZO LUDZI CHODZI NA BOSAKA? I NIKOGO TO SPECJALNIE NIE INTERESUJE I NIE WYBALUSZAJA OCZU? TO PO PROSTU NORMALKA. PO DRUGIE zdjęla sobie taka Iwona buty,bo ja moze nogi bolaly? po paru godzinach bycia w szpilkach na imprezie??? czlowieku ogarnij Ty sie ,bo gadasz jak polamany!!!! ja sama nie raz zdejmowalam buty wracajac z imprezy ,gdzies tak w polowie drogi ,nie wiem co w tym dziwnego. odpierniczccie Wy sie od tyc butow ,bo zal d*pe sciska!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nic nie rozumiesz to nie pisz. Według mnie tajemnica zaginięcia Iwony leży w jej domu. Każdy ma prawo do swojej teorii, wkońcu to nie jakas zwykła sprawa, tylko człowiek wyparował. Na bosaka nad morzem się chodzi, w górach też. Może zdejmowałaś buty w połowie drogi, róznica jest taka, że ty jestes i piszesz głupoty, a jej jak dotąd nie ma i nit nie ma pomysłu, gdzie jej szukać. Zostało ostatnie byc może miejsce, komu szkodzi nieco sie temu przyjrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ta pewnośc, że dam się sprowokowac i powiedzieć skąd jestem? Po co te duże litery m.b.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Name napisał:
Jak nic nie rozumiesz to nie pisz. Według mnie tajemnica zaginięcia Iwony leży w jej domu. Każdy ma prawo do swojej teorii, wkońcu to nie jakas zwykła sprawa, tylko człowiek wyparował. Na bosaka nad morzem się chodzi, w górach też. Może zdejmowałaś buty w połowie drogi, róznica jest taka, że ty jestes i piszesz głupoty, a jej jak dotąd nie ma i nit nie ma pomysłu, gdzie jej szukać. Zostało ostatnie byc może miejsce, komu szkodzi nieco sie temu przyjrzeć.
otóż to każdy ma prawo do swojej teorii ,dlaczego wiec pozniej sam sobie przeczysz i twierdzisz ze pisze glupoty? przeciez `Każdy ma prawo do swojej teorii`? a ja zdejmowałam buty i JESTEM bo nie byłabym na tyle niemądra i desperacko `nafochana` na znajomych ,żeby gnać z buta do domu. jak się ma rozum ,to i istnienie na Ziemi się ma i się funkcjonuje normalnie. kazdy wypadek ,kazde pobicie ,kazdemu niefartowi sam sobie czlowiek jest winny. jak sie nie narzuca i nie rzuca komus innemu w oczy po nocach,albo unika bycia w takich a nie innych sytuacjach ,to omija Go rownoczesnie nieszczescie,zaginiecie czy pfu pfu jakas smierc. zreszta nie wazne to jest, chcialam tylko zwrocic uwage Tobie, ze te buty się maja strasznie nijak do jej zaginiecia ,normalna sprawa,normalne zachowanie dziewczyny wracajacej na piechote po imprezie w szpilkach ,bo po co sie meczyc jak mozna zdjac i isc swobodnie? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO Name napisał:
Skąd ta pewnośc, że dam się sprowokowac i powiedzieć skąd jestem? Po co te duże litery m.b.?
jakies masz krzywe wnioski ,ja nawet nie zamierzam nic na Tobie wymuszać i prowokowac niczego wez Ty kolego kochany czytaj ze zrozumieniem a pozniej sie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz od zaginiecia Iwony opserwuje ta cala sprawe i mysle ze to ten policjant ma z tym cos wspulnego.Tydzien przed jej zaginienciem spodkal sie z iwona ,chcial za wszelka cene zeby do niego wrucila jesli ja tak bardzo kochal dlaczego ani razu nie zadzwonil do rodzicöw Iony jak wiele innych znajomych,z udzieleniem pomocy albo chociaz kilka milych slöw ktörych by morze odrobimke podnioslo na duchu jej rodzine. Kamery takrze nie funkcionowaly akurat tam gdzie ona zaginela on wiedzial napewno jako policjant ze nie dzialaja i na nia tam czekal i wsiadla do auta i pewnie jeszcze zyje ale zabunkrowana tak jak,,NATASZA KAMPUSCH,,niech pan rudkowski jemu sie za d*** weznie po POLSKA POLICJA TO DNO . a pozatym gdzie byl pan policjant w ta noc niema ALIBI ,biezcie sie jemu za d*** . JA DALEJ WIERZE ZE ONA ZYJE .I jej kolerzanki wiedza napewno gdzie ona jest . wierze ze sie znajdziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...