Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ks. Alfred Wierzbicki z KUL: Bardzo brzydki autorytaryzm już wisi w powietrzu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 11:46 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziękuję ks.profesorze. Wreszcie ksiądz mówi ludzkim głosem.
Wróg mojego wroga jest mim przyjacielem? Aby sytuacja w polityce się zmieni pierwsi strepujecie tego naiwnego klechę w ramach lewackiej ideologi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś zupełnie nie trafia mi do przekonania to, co ks. Wierzbicki mówi i pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik katedry etyki KUL- mam nadzieję że już niedługo. Jak ksiądz katolicki może popierać ludzi programowo walczących z KK, aborcjonistów, ateistów i genderowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kryptokomunista !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... powoli ujawnia się reszta TW, tęczowych i potrzebujących wsparcia finansowego z tej znanej, zinfiltrowanej przez UB uczelni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Są jeszcze PRAWDZIWI KSIĘŻA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POktraki znależli nasiego Ksindza. Tak od lat trzepią na Księży KK : agenci Watykanu, pedofile, pedały a tu naraz taki zwrot. Wystarczy, że klecha pierdzi w POkraczą trąbe i jest git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzbicki, Pieronek - tak trzymać! Wśród KK są jeszcze rozumni ludzie, którzy mówią co trzeba i jak trzeba, a nie ta ujadająca po pisowsku sfora hoserów i innych rydzyków suto opłacanych przez kartofla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z was piszących na Księdza przeczytał cały wywiad ? Tępe trolle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to uczelnia w nazwie katolicka ale myślenie jest tam lewicowo liberalne.Nie zgadzam sie że kościół poparł PiS,raczej zaakceptował wynik wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę z jakiego miasta pochodzi ks.Alfred Wierzbicki krótko CV tego księdza ,czy to możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle lat dawałem w 2-gi dzień na KUL od 3 lat zero mają z budżetu i są światli i wolni niech kształcą nawet i muzełmanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zaangażowany kodziarz. Wystarczy przejrzeć "artykuły" na koduj24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo odważne i właściwe !!! Tylko dlaczego na KUL też nic nie zmienimy tam wszystki idzie w tym samym kierunku co w Polsce. Tam też trzeba coś zmienić wyrzucić co niektorych "urzędników", bo to nie Urząd, PIS-owców, bo to nie rząd - zacznijmy znowu budować Uniwersytet, taki oparty na wartościach  i poszanowaniu człowieka, a nie tylko na władzy i ludziach co nie mają pojęcia czym był KUL i czym może być. Jak zaczniemy zmiany od siebie to możemy mówić o zmianach dalej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziękuję ks.profesorze. Wreszcie ksiądz mówi ludzkim głosem.
jAK ZWIERZĘTA W WIGILIĘ ?;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argumenty z dupy wzięte. Istnieje obszerna literatura (teorie, aparatura) pojęciowa do analizy zjawiska autorytaryzmu w różnych odmianach. Ta zwani etycy nie mają zbyt wiele pojęcia na ten temat. Jak się gada w przestrzeni publicznej, to trzeba to odpowiednio uzasadnić, a nie na poziomie dwóch sąsiadek na zakupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mawiano, że KUL jest najbardziej zinfiltrowaną przez SB uczelnią w Lublinie (wśród kadry i studentów). Nie wiem ilu "TW bolków" wyhodowała sobie esbecja, ale przypadek tego księdza budzi we mnie takie skojarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strawa duchowa dla POkrak to Ten nasi ksindz z KUL co pieprzy 3 po 3. A jaki UNE mądre ten POstarzały i wyprany z mózgo Gość na 3 litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki dalej PO nasiemu na byle GWno papu wołają. To zjedzcie to GWno na deser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...