Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz

Utworzony przez Weronika, 18 lutego 2011 r. o 03:02
do ziomka -głupek jesteś i te twoje stwierdzenia są chore, nie udawaj takiego inteligenta a wszyscy niech ryją u siebie a nie u innych same cwele, chyba z marsa jesteście nie grajcie ćwoków i cały świat o was czyta jacy wy głupi jesteście wstydzcie się bo mi już za was wstyd że mogę stąd pochodzić a ksiądz nikomu nie powinien pomóc za wyciągnięcie Jego nazwiska do netu bo wy zasługujecie na burę a nie na pomoc judasze uśmiech a za plecami takie rzeczy co on o was pomyśli jak wy go traktujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się za nikogo nie podszywam, taki sobie wybrałam nick, bo mi się to imię podoba. Nie nazywam się Weronika i przyznaję się do tego. Nie znam Was, nigdy nie widziałam. Ja się chciałam tylko dowiedzieć co nieco, a nie wojnę siać, a Wy się wkręcacie i piszecie nie na temat. Nie jest przestępstwem założyć wątek i o coś zapytać, neutralne to było pytanie, jakich w internecie wiele. Tyle ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika napisał:
Ja się za nikogo nie podszywam, taki sobie wybrałam nick, bo mi się to imię podoba. Nie nazywam się Weronika i przyznaję się do tego. Nie znam Was, nigdy nie widziałam. Ja się chciałam tylko dowiedzieć co nieco, a nie wojnę siać, a Wy się wkręcacie i piszecie nie na temat. Nie jest przestępstwem założyć wątek i o coś zapytać, neutralne to było pytanie, jakich w internecie wiele. Tyle ode mnie.
takich pytan sie nie zadaje zal mi ciebie ze takie cos zalozylas zenada i tyle odemnie..!!! trzeba bylo sie wczesniej zastanowic .!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!! napisał:
takich pytan sie nie zadaje zal mi ciebie ze takie cos zalozylas zenada i tyle odemnie..!!! trzeba bylo sie wczesniej zastanowic .!
myslisz ze co wystarczy ze powiesz ze nie nazywasz sie weronika i sie przyznasz nie!!! przez cievie wiele osob cierpialo i wyjasmimy to do konca zobaczysz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika napisał:
Ja się za nikogo nie podszywam, taki sobie wybrałam nick, bo mi się to imię podoba. Nie nazywam się Weronika i przyznaję się do tego. Nie znam Was, nigdy nie widziałam. Ja się chciałam tylko dowiedzieć co nieco, a nie wojnę siać, a Wy się wkręcacie i piszecie nie na temat. Nie jest przestępstwem założyć wątek i o coś zapytać, neutralne to było pytanie, jakich w internecie wiele. Tyle ode mnie.
trzeba było się zastanawiać jak to zakładałaś !!!!!!!!! życie tylko komuś rujnujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wam odbiło takie tematy poruszać tylko ranicie innych którzy są niewinni gdzie wasi starzy ten internet powinien być tylko dla profesorów a nie dla takich którzy nie umieją z niego korzystać pieluchy zmieńcie bo z daleka jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden wielki zal, juz wam na tej wsi w d u p a c h poprzewracalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szukacie skandalu na wsi bo brak wam zajec!!!!!!! uczyc sie gowniary !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a panie "spiewajace" podczas mszy nalezy wykopac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
a panie "spiewajace" podczas mszy nalezy wykopac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zgadzam sie z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=wzsUFqZUxeo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tam wiesniaki zyja,w tych Woskrzenicach - dajcie spokoj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyście byli trochę mądrzejsi i obeznani, to wiedzilibyście, że nick nie ma nic wspólnego z imieniem. I równie dobrze nick może być Belzebub czy Hermenegilda! A nie doszukujecie się znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
conable was napisał:
Jakbyście byli trochę mądrzejsi i obeznani, to wiedzilibyście, że nick nie ma nic wspólnego z imieniem. I równie dobrze nick może być Belzebub czy Hermenegilda! A nie doszukujecie się znajomych.
to po co ktoś daje taki nick chodzi mi o jakieś imiona najlepiej było pisać odrazu anonimowo a nie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
a panie "spiewajace" podczas mszy nalezy wykopac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chodzi ci o te starsze czy chór ??????? bo każdy śpiewa jak umie i ja się akurat nie udzielam w chórze ale nikogo kto chce nie powinno się krytykować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straz przyboczna sie wsciekla z tego co widzę :-) A dobrze wam tak, wstydzcie sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika napisał:
A ja Ciebie;) Chciałam się dowiedzieć, a wywołałam burzę... Niestety ten kraj chyli się ku upadkowi. Nie ma żadnego poszanowania świętości. Przypomina mi to zachowanie ludzi pod pałacem prezydenckim... po katastrofie smoleńskiej, gdzie rozpoczęła się wojna, która była wojną samą w sobie, ludzie zapomnieli, w jakim celu został krzyż postawiony i czego jest symbolem, liczyło się, kto jest silniejszy w gębie, argumentach, prawdziwych czy nie, a nawet kto ma większą tężyznę fizyczną... by stać całą noc i robić performance, bo modlitwą nie można było tego nazwać. Tak więc pokory trochę, ludzie. Chodzicie do Kościoła, a tyle jadu w Was. Zastanowić się nad sobą. Wszelkie żale bezpośrednio skierować, ludzie coraz częściej nie potrafią ze sobą rozmawiać, co świadczy o upadku kultury wysokiej. Ale może w tak małej miejscowości nie ma miejsca na kulturę? Czy to Wilkowyje, czy co? Jeśli nie z książek, to chociaż z serialu wyciągnijcie wnioski. Popatrzcie, serialowy ksiądz też ma rodzinę, w tym przypadku jest on na przeciwległym biegunie, co ksiądz. Jest wójtem, kombinuje na lewo i prawo. Ma on zbuntowaną córkę, która przechodzi metamorfozy, od wyznawczyni buddyzmu, po zgłębianie subkultury punków. Ten serial, mimo swego humorystycznego charakteru, jest zarazem mądry. W inteligentny sposób pokazuje przywary ludzkie. Ksiądz nie wybiera, jaką ma rodzinę, nie ma wpływu na spiski, jakie ludzie knują. A ludzie.... Ech, ilu ludzi tyle opinii, zachowań. Jednemu będzie podobać się, że rodzina księdza uczestniczy w obrządku mszy św., innego to w oczy kole. Jesteśmy zazdrośni i gnuśni. Każdy może uczestniczyć czynnie, ale tu już potrzeba chęci, odwagi i zdolności. Na forum jest łatwiej, w swoim ciemnym kącie zasiąść i wypisywać. Bratać się z diabłem przez łącze. Jest taka piosenka: "Bądź z nami w kontakcie Panie Boże, choć diabeł robi nam zwarcie. Niech iskra miłości między nami przeskoczy, niech zapalą się nasze latarnie". Weźmy sobie to do serca, trochę więcej tolerancji, wspominając syna marnotrawnego, Marię Magdalenę, zdrajcę Judasza. Dla wszystkich starczy miejsca, pod wielkim dachem nieba. Niech ten mój wywód zakończy temat, bo nie chcę poznawać mieszkańców Woskrzenic-Wilkowyj ze strony, z jakiej się tu pokazują.
O! Widzę, że nawet sam ksiądz wziął udział w tej dyskusji - jako WERONIKA :-))) Ale czas najwyższy zamknąć ten wątek, ponieważ takie sprawy powinno załawiać się formalnie (ew. sądowo) a nie na publicznym forum. Dlatego bardzo proszę wszystkich o zamknięcie powyższej dyskusji. Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECIE KOMPLETNE BZDURY piszesz a księdza interesują wasze te wpisy- paranoja, ja mam nadzieję że nie będzie ich brał do siebie a że wie że jakaś szkarada to otworzyła i inni to połknęli to dobrze teraz wie jacy tu ludzie. nie wciągajcie ks.w te bzdury co wy sobie myślicie to wasz kolega ale to znak że dla wszystkich macie taki szacunek. zakończcie te głupoty, zajmijcie się szkołą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nikt zbytnio nie ocenial ksiedza negatywnie tylko straż przyboczna(dominike i panią anie).ksiadz sam w sobie jest dobry ale ta straz to szkoda gadac najlepiej im bombe podlozyc a dominika to zalatwi.ona ma w tym doświadczenie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek jesteś pajac a co masz do tych dziewczyn ? a co do pani ani fajna dziewczyna i może rozmawiać z kim chce jesteście nienormalni jeszcze byście wszystkich kontrolowali, przecież ona nikomu krzywdy nie zrobiła wręcz przeciwnie a tu dobro zawsze kole a teraz proboszczowi się nie podlizujcie już wie z kim ma do czynienia. widze ze ojcowie na wczasy wyjechali bo ich pnącza tak zdziczały, zejdzcie już z nich! sobie tyłki poobrabjajcie bo w tym jesteście super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest ta Pani Ania? I co ona tam robi w kosciele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...