Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz dopatrzył się ingerencji diabła podczas wyborów

Utworzony przez simba, 14 grudnia 2010 r. o 10:47
oj pisiorku, pisiorku - główkę czasem warto przebadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księżulo zapomniał dodać że założył ornat i na mszę ogonem dzwoni. Może by jeszcze do poduszki poczytał sobie Pismo Święte może by zrozumiał że minął się z powołaniem. Wynik głosowania pokazał klesze że mija czas gdy miał decydujący głos i wierniu myślą samodzielnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący artykuł, a jeszcze bardziej żenująca reakcja czytelników. Ksiądz miał prawo to powiedzieć. Pani wójt ma prawo pisać takie hasła. Mamy wolność słowa. To, że Pani odwołuje się czy to do przysłowia czy nawet do samego diabła to nie jest temat na artykuł. To, że jest za to krytykowana przez księdza, który może jest niedouczony, a może złośliwy i wytyka jej tego Borutę też nie jest niczym nadzwyczajnym. Najbardziej martwi mnie, że robi się z tego sensację niczym z majtek na hełmie pewnego urzędnika. Puszcza się wodę na młyn antyklerykałów, Polactwo ma czym się podniecać i co komentować, można sobie ponarzekać, bo tego tak bardzo w tym kraju potrzeba. Skoro ksiądz zrobił taką głupotę to poważne medium powinno być mądrzejsze, a nie postępować dokładnie tak samo. Co wynika z tego tekstu? Jaki był jego cel? Piszecie o niczym i tylko jątrzycie. http://niepytajmnie.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... apage, Satana ! ! ! ....... czy jakoś tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze rozwiązanie, to niech ksiądz unieważni wynik wyborów, wyznaczy nowy termin, i oczywiście zaakceptuje nową ulotkę oczywiście bez diabła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jaśkiewicz to nie moja ;oblubienica;Ale ;przedstawiciel BOGA w Sosnowicy to jest to na co my durne społeczeństwo zasługujemy AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość II napisał:
Mam znajomego o nazwisku Jaśkiewicz. Oficjalnie przyznaje się do swojego żydowskiego pochodzenia.
Powinieneś jeszcze poprzeć to dowodem z oględzin w jego portkach. Do roboty PAJACU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ze zdjęcia widać ze to głup...ie dziewczę....... Prostackie chwyty PR-owskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba BARDZO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dess napisał:
Już ze zdjęcia widać ze to głup...ie dziewczę....... Prostackie chwyty PR-owskie
Zapewne inaczej wyglądała by piękna i jakże mądra ruda morda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie hasło taki wójt. Jaka wioska taki urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Jakie hasło taki wójt. Jaka wioska taki urząd.Jaki prezydet taki kraj.Ogolnie patrzac jeden gnoj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hik napisał:
jakbys wysilil swoje szare komorki to bys wiedzial ze zadnego odwolania do diabla czy tymbardziej o jego pomoc w tym hasle nie ma. "gdzie diabel nie moze...." widac p.wojt uwaza ze diabel we wsi nigdzie nie moze wiec sama musiala wziac sprawy w swoje rece i oby skutecznie
Niech szybko się bierze bo zegar już cyka na jej niekorzyśc.POwodzonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym kazaniu i to co komentujecie w jest kłamstwem, ponieważ nie odnosi się do tego co było powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO dużo jest wybranych lecz mało powołanych,księzulek minął sie z powołaniem.Ludzie mu nie ufają,twierdze to se moze budowac w piaskownicy,bo jego zachowania w stosunku do petentów wołają o pomste do Nieba.W poprzedniej parafii cieszyli się kiedy odszedł,mam nadzieję,że i tutaj dlugo nie zabawi!Życze tego z całego serca,a wszystko wskazuje,że nie długo...Gdzie diabel nie moze,tam proboszcza pośle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...