Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz na Facebooku: "Na kolanach i do ust"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 09:20 Powrót do artykułu
To jest dziennikarstwo? Przepisywanie Facebooka ? Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowa katolicka miłość do bliżniego... pod płot watykańskiego gada !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez kto nie chce ten do kosciola chodzic nie musi, wiec o co ten bol d....py ? Jak te wszystkie LGBT paraduja w srodku miast, w dziwacznych strojach, poobnazani przynajmniej czesciowo, to wtedy jakos pismaki nie wyrazaja swojego oburzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To jest dziennikarstwo? Przepisywanie Facebooka ? Brawo
 dobrze, że to opisują, niektórym księżom przewraca sie w głowach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie z takiego powodu młodzi nie chodzą do kościoła a i mnie odpycha takie postępowanie "Wielebnych".Jeszcze trochę na sam widok księdza będę wymiotowała,a o przyjęciu komunii z rąk takiego obleśnego,obrzydliwego typa to już nie ma mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie czarna stonka tylko czarna gnida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jasne że jeśli do ust,to tylko na kolanach.No bo jak ksiądz "wsadzi" małolatowi (lub innemu kolesiowi) do ust.gdy tamten będzie na stojąco Księża zawsze znajdą metody aby sobie dogodzić,zboczeńcy jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewacy zawsze mieli i mieć będą chore myśli ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczesna nauka - astrofizyka wyjaśnia jednoznacznie jak powstał świat i kiedy zginie. Zatem religia idzie do mitów. Więc nie widzę uzasadnienia by finansować tych dewiantów seksualnych. Czesi to zrobili już dawno i mają dużo wyższy poziom życia od nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie w 100% na kolana chamy, zginąć kark, oddać daninę, pocałować gdy proboszcz pozwoli rąbek jego, podziękować i oddalić sie na kolanach. To mi sie podoba, tak ma być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wlasie bylo w seminarium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby na zdjęciu był mój syn za taki jednoznaczny podtekst osobiście bym mu wpier... Czego dziad nie zrobił zdjęcia ze starą babką tylko z dzieckiem?? Popapraniec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdyby na zdjęciu był mój syn za taki jednoznaczny podtekst osobiście bym mu wpier... Czego dziad nie zrobił zdjęcia ze starą babką tylko z dzieckiem?? Popapraniec...
 Ja bym poprawił za samą trzcinę. Ciekawe czy ten patol pracuje w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głodny zawsze o chlebie... A głodny głodnemu wypomni.. Chyba ten klecha się nieco zapomniał powinni go wciągnąć na listę ostatnio utworzoną przez naszego ministra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kazdy mysli jak BIEDRON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na ostatnio opublikowanych listach pedofili pominięci zostali ci w sutannach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.Ksiądz ma rację,a wy kodziarze i peowce walcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heeej hooo ! I całe seminarium ręce w górę heeej hooo ! I na kolana ! Heeej hooop ! I do buzi heeej hooo ! Taaak się bawia chłopaki w czarnych strojach heej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta lewacka antypolska gazeta istnieje? Zamiast szczuć ludzi przeciwko sobie zajmijcie się czymś pożytecznym dla regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...