Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz oskarża proboszcza o gwałt. "Sprawa jest wielowątkowa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 16:19 Powrót do artykułu
Znowu,już rzygi biorą,dobrze może przestana dzieci molestować,a miedzy sobą niech tam do wiwatu niech używają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest ona wielowątkowa." "Ten mi robił laskę a tamtego w d...ę je...em!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wszechwiedzący TVN ! Ciekawe czy o aferach i korupcjach za czasów poprzedniego rządu też tak ochoczo kraczą! Ps.żeby było jasne,nie popieram zboczeńców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a dzieci czytają i pytają . Czemu to służy. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jelitko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci czytają ku przestrodze ,a nie tylko TVN ale i mądrzy Biskupi mówią otwarcie o dramacie i bolesne prawdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że dzieciom odpuszczają,a miedzy sobą niech się rżną,może kastracja mniej grzechu i ściemy,jak wytrzymać zdrowy,młody,nażarty,kasy full,a popęd jak załatwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po latach przemówił,Moja była też Mnie podała o próby stosunków i gwałtu tylko dlaczego nie zrobiła tego w tamtych czasach?Ja wiem że,mści się za to że,nie exmitowała Mnie z mieszkania bo jest chora umysłowo.Takie rodziły się w Sitnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...