Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz proboszcz kontra parafianin

Utworzony przez MICHAŁ, 27 czerwca 2010 r. o 13:38
jeśli to prawda to kler(buta i wyniosłość) nie "poniży" się do zwykłego człowieka. Mam nadzieje że pan Sławomira Prucnala dostanie zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraźmy sobie co by się działo w Ameryce...Cała procesja do odstrzału...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem katolikiem i popieram Pana. Miał Pan absolutne prawo a to co zrobił proboszcz to czasy komuny, nie można tego inaczej nazwać. Do osoby która pomalowała posesje i na pewno nie był to starszy dziadek lub babcia: " a jakby proboszcz kazał WAM wskoczyć w ogień, skoczylibyście?"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość ma rację, żaden klecha nie będzie żądził, czy może ogrodzic swoją działkę, bo ludziska kasę niosą na mszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wyrabia kler to pogarda dla naszej wiary.Oni myślą że można nas zastraszyć z ambony.Nie szanują tych z których żyją.Jak wymrą te emerytki i mohery co na tace dają to przyjdą na kolanach po jałmużne .Brawo ma pan racje bo to pana własność i wara księdzu od tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję zrobić bramę ale i puścić na podwórko "sympatycznego" pieska. przejście na własna odpowiedzialność. już nieraz przekonaliśmy się, że proboszczowie lubią rządzić wsiami. mój też kiedyś groził, że nie przyjdzie po kolędzie. i co? no nie przyszedł, ale dopiero rok później, bo po wizycie "po starciu" uznał, że za mało dostał... nie płakałem z tego powodu i zaprosiłem znajomego księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie odpuści Pam księdzu - walka w sądzie nie będzie miła ale warto bo takich jak Pan jest więcej. Bardzo współczuję sytuacji w jakiej się Pan znalazł nie ze swojej winy. Kościół jest dla ludzi a tacy księża to wstyd. Niestety Kościół Katolicki w Polsce ma za duże prawa i za bardzo się rządzi. Najwyższa pora to ukrócić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze poprostu niech ksiadz odkupi dzialke ktora nalezy do tego pana i bedzie po klopocie mysle ze ksiadz nie dalby terenu nalezacego do plebani np po to zeny ten pan postawil tam sobie garaz ... facet zaplacil za dzialke lub ja odziedziczyl ale jest to jego wlasnosc i jak ktos moze mowic co on ma z tym robic? a droga do kosciola przeciez jest wiec o co chodzi ksiedzu sie w glowie poprzewracalo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i skoro wymienial wiecej osob to wszystkie powinien przeporosic bo jesli tak samo nieslusznie rzuca oskarzenia i chce rzadzic czyjas wlasnoscia to cos nie tak niech facet walczy bo niedlugo to u niego pod domem zrobia cmentarz bo tak im wygodnie i co tez ma sie na to zgodzic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw do biskupa, a jak nie pomoże to do sądu. Jako katolikowi i przyszłemu teologowi wstyd mi za takich księży. Dość mam gówniarstwa i chamstwa we własnym Kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za podla swinia z tego ksiedza, skoro byl bez winy to po co chodzil po rade do biskupa? bezczelnosc tego scierwa nie zna granic, najlepiej jakby oddal kosciolowi swoja wlasnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tą drogą, którą zagrodził pan Prucnal, przez wiele lat chodziły pogrzeby" chyba umarlakowi wszystko jedno którędy go wiozą?? A poza tym przecież dusza jest już w niebie. Więc niech się ksiądz najpierw puknie w łeb zanim rzuci następny tego typu argument. "jeżeli człowiek zagradza ludziom często starszym i schorowanym drogę do kościoła, to czy ja mam wejść do niego po kolędzie" Jeżeli odpowiemy: tak - to co, ksiądz pójdzie? Poza tym: jeżeli proboszcz zadaje takie pytania publicznie, dziennikarzowi gazety, to oznacza, że nie powinien dostąpić godności bycia księdzem, nie mówiąc a probostwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieję, że nie odpuści Pam księdzu - walka w sądzie nie będzie miła ale warto bo takich jak Pan jest więcej. Bardzo współczuję sytuacji w jakiej się Pan znalazł nie ze swojej winy. Kościół jest dla ludzi a tacy księża to wstyd. Niestety Kościół Katolicki w Polsce ma za duże prawa i za bardzo się rządzi. Najwyższa pora to ukrócić.
Popieram w 100% ! Dlatego nigdy nie zagłosuję na PIS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat Jarka się poPISał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Polska właśnie!!!!!!----- Zacofana, parafialna i ogólnie ciemnogród. Gratuluję odwagi i życzę wytrwałości!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tego od lat nie chodzę do kościoła...mamy 21 wiek a oni zachowują się jak w średniowieczu...dobrze, że na stosie gościa nie spalili na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAŻDY MA PRYWATNOŚĆ.. skoro ludzie po nim jeżdżą z księdzem to niech których z nich wybuduje drogę przez swoje podwórko i po problemie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Co za bzdury ten ksiądz wygaduje? Nawet nie neguje, że mu wygodniej przez posesję tego gościa z pogrzebami chodzić. Co za bezczelność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla tego od lat nie chodzę do kościoła...mamy 21 wiek a oni zachowują się jak w średniowieczu...dobrze, że na stosie gościa nie spalili na wsi
Nie jesteś odosobniony, trzeba stwierdzić że koścół był dobry w sredniowieczu kiedy naród był ciemny i nie wykształcony,obecnie jeżeli jest myślący potrafi rozróżnic idiotę na stanowisku od kompetentengo człowieka. Pomimo uzyskania wyższego lub sredniego wykształcenia w większości pozostali ze słomą w cholewach i polepą w kuchni, ludzie jest 21 wiek i należy postępować logicznie jak robią ludzie myślący a baranami sterowac najłatwiej. Dlaczego w innych przypadkach tak oburzeni są jak przejmją za grosze wilekiej wartości budynki i działki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te czarne ku*** robią w naszym kraju co chcą a gromada "wiernych" (konserwatywnych, tępych, sfrustrowanych) ludzi jest gotowa zabić w imię tej psiej wiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...