Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
durna mamusia. Robi aferę o 20 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny to jest Twój komentarz!!! Dla niektórych 20zł to jest dużo. Wyprawka do szkoły to jest spory wydatek, a tym bardziej jak ktoś ma więcej dzieci niż jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ćwiczenia też będą służyć następnym rocznikom??? Z regułu ćwiczenia wypełnia się i są pomazane!!! Jak to darmowe? A kto za nie płaci? Ja przez cały czas szkolny mojego dziecka musiałam płacić za książki. Ostatni raz taki populistyczny pomysł był w PRL-u, kiedy startowała dziesięciolatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z lewem, a nie z prawem. Zgodnie z prawem każdy powinien płacić za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiczenia do angielskiego to wydatek około 40 zł. a nie 20zł. Ja niestety na książki wydałam już ponad 1100zł. na dwoje dzieci a jeszcze to jeszcze nie wszystkie książki !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durna mamusia. Robi aferę o 20 zł
   Skoro szkoła dostała pieniądze na materiały ćwiczeniowe to gdzie te pieniądze są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazała mi wycinek z pracy, w którym było wyraźnie napisane,...... Z jakiej PRACY pokazała wycinek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie rodzice, lecz dziecioroby z socjalu, wymagają od szkoły, od siebie zero, więc "nuui"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice się denerwują ,że muszą kupić ćwiczenia ? To co w takim razie mają powiedzieć inne roczniki które muszą kupować wszystkie książki na swój koszt ? Naprawdę doceńcie co macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko też zależy gdzie te książki sie kupuje. W niektórych miejscach naprawdę ceny nie są aż tak duże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...