Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co Wy wiecie o książkach? Dając durne sugestie czynione przez osoby ,które w ostatnich latach nie przeczytały Żadnej Książki w pogoni za tematem tworzycie ranking. Najlepej sprzedawane książki to nie znaczy przeczytane. Mam kilkadziesiąt kupionych tematycznie nieodpowiednich ,które oddam do bibloteki. Mój ranking. Kotowski;Kapłan; Wereśniak;Zabili mnie we wtorek; Lewandowski;Bogini z Labradoru; cały cykl. To polskich pisarzy,z innych to może Vince Flynn,D.Falconer. A jeszcze jedno intuicyjni politycy mający w d...przyszłość Narodu czyli wszystkie polskie dzieci dbają tylko o swoje dzieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I jeszcze jedno;Zaginiony symbol;; jako najsłapszą książkę Browna oddałem do biblioteki. Albo się lubi czytać albo kupuje na pokaz
0
LUDZIE-MY PLACIMY RACHUNKI A W PGE KRADNA PALIWA DO SWOICH PRYWATNYCH POJAZDOW Z SLUZBOWYCH SAMOCHODOW!!.KONIEC TEGO DOBREGO BEDZIECIE ZA TO ODPOWIADAC KARNIE ZLODZIEJE!!WSZYSCY SIE O TYM DOWIEDZA!!!
0
Z listy parę tytułów mnie zaciekawiło. Ale uważam, że kolejność jest zła.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: