Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księgowość internetowa

Utworzony przez kierowca, 8 stycznia 2014 r. o 23:30
Mam niedużą firmę transportową. Rozliczam się sam, używając do tego programu internetowego. Niestety w programie, który mam, brakuje kilku narzędzi potrzebnych mi do rozliczania floty samochodowej. Dotąd używałem do tego osobnego programu, ale przenoszenie danych zabiera za dużo czasu i łatwo o błędy. Przeczytałem ostatnio w Internecie o księgowości internetowej Szybkafaktura.pl, w której można rozliczać też kilimetrówkę. Czy ktoś tego używał lub używa? Jakie są Wasze opinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Program szybkafaktura.pl jest mi znany, ale tego modułu do ewidencjonowania przebiegu pojazdów używam tylko do rozliczania delegacji pracowników i wyliczania kosztów przebiegu służbowego auta. Jeśli idzie o takie funkcje, program jest w porządku. Nie wiem, czy moja opinia coś Ci rozjaśni, czy nie. Pozdrawiam.-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilometrówka w programie szybkafaktura.pl może być używana w dwóch celach. Do rozliczania przebiegu pojazdów, które są naszą własnością (wszelkie firmy transportowe, dostawcze itp.), oraz do rozliczania delegacji (program pozwala na wystawienie odpowiednich dokumentów). Nawiązując do Twojego pytania, tak, szybkafaktura.pl powinna bez problemu sprawdzić się do obsługi firmy transportowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W razie problemów przy samodzielnym rozliczaniu zapraszam do naszego Biura Rachunkowego Infoprofit s.c. przy Łęczyńskiej 51. www.infoprofit.pl Dla nowych klientów mamy ofertę " Gwarancja zadowolenia 60 dni. Satysfakcja albo zwrot pieniędzy". Do zobaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ifirma ma darmowy program do faktur z CRMem, w którym możesz zarządzać swoimi wydatkami, kontrahentami, pracownikami, no i również flotą samochodową. sprawdź sobie. :)  
Mam niedużą firmę transportową. Rozliczam się sam, używając do tego programu internetowego. Niestety w programie, który mam, brakuje kilku narzędzi potrzebnych mi do rozliczania floty samochodowej. Dotąd używałem do tego osobnego programu, ale przenoszenie danych zabiera za dużo czasu i łatwo o błędy. Przeczytałem ostatnio w Internecie o księgowości internetowej Szybkafaktura.pl, w której można rozliczać też kilimetrówkę. Czy ktoś tego używał lub używa? Jakie są Wasze opinie?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za rady. Wypróbowuję wszystkie Wasze pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również używam programu szybkafaktura.pl, ale interesuje mnie bardziej pakiet z magazynem. Rozliczanie aut to dla mnie sprawa drugorzędna, ale z kilometrówi korzystam i jestem zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz pamiętać też o tym, że prowadząc firmę transportową jesteś zobowiązany do składania opłat środowiskowych, a nie uiszczanie ich może skończyć się sporymi grzywnami. Mogę do tego polecić Ci fajne narzędzie do eco-outsourcingu - envinet.pl. Na początek możesz skorzystać z wersji próbnej, a później masz tylko niewielki roczny abonament, ale myślę, że warto zainwestować i mieć z głowy wszystkie problemy związane z ochorną środowiska w firmie.
Ostatnio edytowany 28 lutego 2014 r. o 12:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będziesz potrzebował rzetelnej i fachowej pomocy skontaktuj się z biurem rachunkowym www.rocki.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio przeczytałem ciekawy raport dotyczący rozwoju rynku ksiegowości w Polsce, sprządziła go fundacja Starter. Wynika z niego że ze względu na zmieniające się potrzeby klientów biur a także coraz większą konkurencję w tych usługach. Biura rachunkowe będą musiały znacznie poszerzyć zakres świadczonych usług, oraz wdrażać nowe technologie. Jak najbardziej zgadzam się z tą analizą, przykładem zmian są pojawiające się od wielu lat usługi księgowości online. Do niedawna jednak były one zarezerwowane dla chcących samodzielnie prowadzić swoją księgowość. Jednak pojawiła się pierwsza platforma dla biur rachunkowych online - mojebiuro24.pl za pomocą której każde biuro może podjąc współpracę online ze swoimi klientami. Dobrodziejstwem tego rozwiązania jest ponadto poszerzenie rynku na jakim może działać biuro, dzisiaj przesyłanie dokumentacji kurierem nie jest żadną nowością. Kontrole skarbowe mogą bez problemu odbywać się w siedzibie biura. Przykładem już pracującego w ten sposób biura rachunkowego online jest Business-tax z Wrocławia - http://business-tax.pl/. Wierzę że dotychczasowy monopol paru firm działaljący online zostanie przełamany i w niedługim czasie nastapi masowy wysyp świadczonych usług w tej formie. Skorzystają na tym nie tylko biura ale także klienci. Taka współpraca pozwala obniżyć z jednej strony koszt funkcjonowania firmy a z drugiej oszczędza czas potrzebny na komunikację pomiędzy przedsiębiorcą a księgowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ukrywam,że dla mnie ksiegowosc online jest wyjsciem idealnym, ale rozumiem i szanuje watpliwosci innych dlatego może pomogę oferując lekturę, która być może będzie przydatna w tym dylemacie www.bankier.pl/wiadomosc/Czy-warto-zaufac-ksiegowosci-online-7265593.html#boxArticleComment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam niedużą firmę transportową. Rozliczam się sam, używając do tego programu internetowego. Niestety w programie, który mam, brakuje kilku narzędzi potrzebnych mi do rozliczania floty samochodowej. Dotąd używałem do tego osobnego programu, ale przenoszenie danych zabiera za dużo czasu i łatwo o błędy. Przeczytałem ostatnio w Internecie o księgowości internetowej Szybkafaktura.pl, w której można rozliczać też kilimetrówkę. Czy ktoś tego używał lub używa? Jakie są Wasze opinie?
Ja z tego na początku korzystałam bo robiłam test kilku programów do fakturowania i księgowości zanim się zdecydowałam ostatecznie. Mi w obsłudze najbardziej podrasowała wfirma.pl i nadal z tego korzystam. Ale polecam poporóbować kilka róznych bo każdemu cos innego moze odpowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...