Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księżna Kate już na oddziale położniczym. Zaczęła się akcja porodowa (wideo)

Utworzony przez Yosarian, 22 lipca 2013 r. o 11:14
wy jesteście nienormalni to społeczeństwo to żenada wychowana na big braderze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykociła się w końcu ,czy nie jeszcze ???  Jak długo można z tym tak głupkować ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak media, w tym i ten portal, robią sensację ze sprawy podrodu baby, która tak naprawdę nic nie znaczy dla Polski, czy innego kraju. Jedyne co ona ma, to przynależność do rodu uważanego w Anglii za królewski, bo tamte społeczeństwo tego chce. Skoro w Anglii chcą utrzymywać tych darmozjadów, to niech utrzymują, aczkolwiek wiem, że i tam część społeczeństwa jest przeciwna królom. Niech się podniecają rozwarciem Kate i robią relację z dna jej pochwy. A ja pytam, - a co mnie to k....a obchodzi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mesjasz ku*** nadchodzi, media szaleją.... łłłaaaałłłł.... szaaałłłł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak ,aby Lemingów w Polsce czymkolwiek zająć żeby nie myśleli o bezrobociu,strajkach,samobójstwach,dezercji czy ogólnej biedzie i beznadziei w tym dzikim kraju.  Co to nas POLAKÓW Qurwa obchodzi ???? że nie może się do dzisiaj wykocić !!!   Do dzisiaj sQrwysyńske angole ukrywają prawdę i  bronią dostępu do wyjaśnienia zbrodni-zamachu, na gen. Sikorskim.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , jest mega sensacja. W Londynie kobieta urodzi dziecko.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się nie wycieliła ???  łoj matko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tak niecierpliwie czekają jak by miała '' ZŁOTE JAJO '' znieść. he.he.he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...