Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księżna Kate już na oddziale położniczym. Zaczęła się akcja porodowa (wideo)

Utworzony przez Yosarian, 22 lipca 2013 o 11:14
wy jesteście nienormalni to społeczeństwo to żenada wychowana na big braderze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wykociła się w końcu ,czy nie jeszcze ???  Jak długo można z tym tak głupkować ???
0
Zobaczcie jak media, w tym i ten portal, robią sensację ze sprawy podrodu baby, która tak naprawdę nic nie znaczy dla Polski, czy innego kraju. Jedyne co ona ma, to przynależność do rodu uważanego w Anglii za królewski, bo tamte społeczeństwo tego chce. Skoro w Anglii chcą utrzymywać tych darmozjadów, to niech utrzymują, aczkolwiek wiem, że i tam część społeczeństwa jest przeciwna królom. Niech się podniecają rozwarciem Kate i robią relację z dna jej pochwy. A ja pytam, - a co mnie to k....a obchodzi?!
0
Mesjasz ku*** nadchodzi, media szaleją.... łłłaaaałłłł.... szaaałłłł....
0
To tak ,aby Lemingów w Polsce czymkolwiek zająć żeby nie myśleli o bezrobociu,strajkach,samobójstwach,dezercji czy ogólnej biedzie i beznadziei w tym dzikim kraju.  Co to nas POLAKÓW Qurwa obchodzi ???? że nie może się do dzisiaj wykocić !!!   Do dzisiaj sQrwysyńske angole ukrywają prawdę i  bronią dostępu do wyjaśnienia zbrodni-zamachu, na gen. Sikorskim.  
0
Ludzie , jest mega sensacja. W Londynie kobieta urodzi dziecko.!
0
Jeszcze się nie wycieliła ???  łoj matko !!!
0
Wszyscy tak niecierpliwie czekają jak by miała '' ZŁOTE JAJO '' znieść. he.he.he
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: