Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kto ma "jointa?" Palikot zapalił skręta podczas marszu

Utworzony przez qen, 26 maja 2012 r. o 22:20
mam nadzieje ze palikot zostanie za to ukarany ...i to jest klasa polityczna kraju...pali jonty na ulicy j popiera 3 tys nacpanych wykolejencow...o tempora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po ilości protestujących, legalizacja marihuany ma więcej zwolenników niż firma Kaczyńskiego;-) Myślę że ludzie którzy nie spróbowali nigdy zioła, nie będą w stanie pojąć, że to dobra i zdrowa rozrywka. Zalegalizujcie zieleń w moim mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
mam nadzieje ze palikot zostanie za to ukarany ...i to jest klasa polityczna kraju...pali jonty na ulicy j popiera 3 tys nacpanych wykolejencow...o tempora
qen, sprawdź na własnej skórze to co piszesz, ten joint ma mniejszy wpływ na twoje zdrowie niż legalny papieros na dodatek poprawia samopoczucie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam jeszcze swój rozum i niczego takiego nie musze, a nawet nie chce probować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszek pal gumala i spier...j, jesteś błaznem i ośmieszasz województwo lubelskie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legalizuj napisał:
qen, sprawdź na własnej skórze to co piszesz, ten joint ma mniejszy wpływ na twoje zdrowie niż legalny papieros na dodatek poprawia samopoczucie,
Już bez palenia trawy pełno deb***i w tym kraju,a tragedią będzie to,jak się to zalegalizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobocie jak wuj w kraju, bieda a oni sie zajmują głupotami,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
ja mam jeszcze swój rozum i niczego takiego nie musze, a nawet nie chce probować
Trzech facetów opowiada swoje przeżycia z Sylwestra,jeden mówi,że był na Karaibach,drugi,że był we wspaniałym kurorcie w Alpach,trzeci mówi,że był w tym samym pokoju co oni,ale nie palił tego śmierdzącego zielska co palili oni.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
mam nadzieje ze palikot zostanie za to ukarany ...i to jest klasa polityczna kraju...pali jonty na ulicy j popiera 3 tys nacpanych wykolejencow...o tempora
Jak zostanie ukarany przecież ma immunitet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o po co to wszystko robi Pan Palikot.Mi osobiście to się nie podoba,i na pewno nie będę na niego głosować.Pan Palikot robi z siebie błazna ale POlska to wolny kraj i jak ma ochotę to robić to niech tak dalej postępuje.Do tej pory uważałam go za poważnego polityka a teraz już nie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina napisał:
Nie wiem o po co to wszystko robi Pan Palikot.
Pan Palikot? Toż to kmiot, a nie pan. Należy znieść immunitet, aby można było wsadzać do pierdla takie idywidua, publicznie używające (i propagujące używanie) narkotyków w sytuacji, kiedy są one zabronione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dlaczego za palenie jest więzienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...