Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto powinien ustąpić miejsce w autobusie? "Ciąża to nie choroba" (list)

Utworzony przez Dong, 30 stycznia 2013 r. o 11:36
szkoda ze pani sama nie zareagowała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w kolejce do apteki na ulicy N. to kilka godziny stać mogą, wtedy są pełni sil i zdrowia. Po prostu brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są to ludzie którzy co niedziela na kolanach do kościoła wędrują - po czym wychodzą z Mszy i zachowują się jak zwyrodniałe, zarozumiałe towarzystwo którym nic nie pasuje i tylko patrzą aby komuś delikatnie mówić dokuczyć. ( Po prostu Mocherki!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIERZĘ ŻE WSZYSTKIE SIEDZENIA W AUTOBUSIE BYŁY ZAJĘTE PRZEZ OSOBY W PODESZŁYM WIEKU , KTO INNY NIE MÓGŁ USTĄPIĆ TEGO MIEJSCA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim starsi ludzie to też nie anioły, bo ustępując wielokrotnie miejsca starszej osobie w MPK zdarzyło mi się, że ta osoba sadzała swojego wnuczka bo biedactwo nie mogło stać za to babcia czy dziadek mogą, a później inni się dziwią czemu młodzi różnie reagują. Nie wspomnę już o mojej przygodzie z babcią na szpilkach jakich nawet ja nie noszę, która domagała się ustąpienia miejsca ode mnie, może jestem bezczelna, ale powiedziałam tylko, że ja w moim wieku nie mam nóg na takie szpilki i dalej siedziałam :-) a co do kobiet w ciąży, cóż ciąża to nie choroba, ale chyba należy szanować kobiety, które w końcu są w stanie błogosławionym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo z tymi starymi babami to tak zawsze jest, ledwo stoi, ledwo idzie, ale jak zobaczy wolne miejsce w autobusie to jak by nagle olśnienia dostala i pędem aby zając miejsce. A swoją drogą że nikt nie wstawił sie za tą dziewczyną to też temat drażniący, normalnie ludzka znieczulica i tyle. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie ustępuje.. właśnie dlatego że są nachalni.. płacę za bilet MPK i mam prawo usiąść. Tym bardziej nie rozumiem.. gdzie te babuszki i dziadunie jadą o godzinie 7 rano jak autobusy są przepełnione młodzieżą jadącą do szkół i ludźmi jadącymi do pracy.. Potrafią na chama się wepchnąć i jeszcze naubliżać.. ot wychowanie i przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwono skoro tak bardzo Panią to zniesmaczyło i skłoniło do napisania tego bzdurnego listu, dlaczego Pani się nie wstawiła za ową kobietą ? Ja sie pytam dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to staruchy pie...! Z reguły nie walczę z takimi bo to nie ma najmniejszego sensu, do nich po prostu nic nie dociera. Oczywiście nie można dać się zaj... i w jakimś stopniu trzeba się postawić, ale całą resztę załatwia świadomość, że i tak pierwsi zdechną niż ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda starsi ludzie sami nie potrafią się zachować. w autobusie kaleka a do marketu na promocje to pierwszy w kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałam taką sytuację w autobusie, kiedy starsza pani kazała mi zejść i ustąpić jej miejsca, ponieważ była po operacji kolana, a ciąża to przecież nie choroba i mogę sobie postać. Cały autobus patrzył na mnie jak na jakąś nienormalną, że nie wstaje i jakim prawem zajmuje miejsce. A ja akurat wracałam z badań ze szpitala, z 40 stopniową gorączką i ledwo trzymałam się na nogach z brzuszkiem już w 8 miesiącu. Naprawdę to co ludzie wyprawiają w komunikacji miejskiej jest okropne. Te strasze panie nie mają siły postać np jednego przystanku, ale biec czy pchać się w autobusie o to żeby wejść szybciej niż ktoś wyjdzie to siłe mają. Po tych incydentach w ciąży mało kiedy ustępuje miejsca, chyba, że naprawdę widać że to jakaś staruszka. Skoro ja mogę postać, bo ciąża to nie choroba, to starsza pani też może postać, bo starość to nie choroba. Tyle w tym temacie. Po prostu więcej szacunku dla kobiet w ciąży. Starsze osoby wymagają kultury a sami mało kiedy tą kulturę przejawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiek to też nie choroba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety Lublin to miasto buraków, nigdy w nim nie uświadczyłem życzliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doładnie, a Pani (autorka listu) co zrobiła w obronie cieżarnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wstawił się za kobietą w ciąży...
Dlaczego Pani, Droga autorko listu nie wstawiła się za kobietą w ciąży? Czy Pani również milczała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie ustepuje starszym place za bilet wiec mam prawo siedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj starsi ludzie uważają, że mogą dosłownie wszystko i mają prawo do wszystkiego, tylko z tego powodu, ze są starzy.I nie jest ważne, czy to autobus, czy kolejka do lekarza, po chleb, a nawet do spowiedzi... I jak zwinnie wtedy potrafią przeskoczyć!! a jak- na to maja siły! Często w autobusach widzę starsze panie wymalowane i na wysokich obcasach- skoro dasz radę biegać po mieście w takich butach,to i postoisz chwilę w autobusie. Następną rzeczą, która mnie drażni w autobusach, są siedzące torby z zakupami tychże pań. Litości!! To że jestem młoda, nie oznacza, że nigdy nie mogę być zmęczona i nie mieć obolałych nóg, w przeciwieństwie do Waszych reklamówek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będąc po zerwznych więzadłach i w ortezie od uda do kostki usiadłam na miejscu dla osób starszych (prawie na srodku za kierowcą by móc wyłożyć nogę -nie mogłam jej zginać) . Było to w autobusie nr 26 . Weszła kobieta wiek ok 50 lat umolowana wypachniona (był ścisk jak to w 26) podeszła i mówi : 'może by mi PAnienka ustąpiła miejsca jak kultura nakazuje'? Powiedziałam że tego nie zrobie bo nie ustoje na jednej nodze. na co dostałam odpowiedz 'lochają sie pijane po barach i łamią sobie nogi a potem udają ze są chore- też moge sobie założyć gips i po sprawie' .... NA prawdę bezczelność niektórych osób mnie przeraża .... Co do kobiet w ciąży prawa łamane sa nie tylko w mpk ale i w marketach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wstawił się za kobietą w ciąży...
Dlaczego Pani, Droga autorko listu nie wstawiła się za kobietą w ciąży? Czy Pani również milczała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Lublini to chyba ogólne chamstwo panuje wśród starszych ludzi, kiedyś jechałam prywatnym autobusem siada pani kolo 60 i tak się pcha, że o mało a by mnie i kilku osób nie przewróciła. Pani co zbiera pieniążki skwitowała tylko, że ci starsi to są owiele gorsi niż ta młodzież, że ona już się tyle naoglądała, w głowie się nie mieści! A skoro ciąża to nie choroba to czemu tyle dziewczyn leży, w szpitalu, ra duża część ma poranne mdłości. Jak ktoś inny wymiotuje to odrazu jest chory i ma grypę żołądkową, a tu pewnie jak wymiotuje dzień w dzień przez kilka miesięcy to pewnie świetnie się czuje! Kretyni Ci ludzie i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...