Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawdziwy poseł, rządzi się nie swoim... Jak arab, wpadnie do domu zgwałci żonę a jak poprosisz go aby opuścił lokal to odpowie, że sie nei zgadza i zostaje.... syn kur wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam, kończ waść wstydu oszczędź. Prostych rzeczy nie rozumiesz ? Nie swoje, nie można.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem psy po polu wlokły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wykonałem przepisów prawa bo się z nimi nie zgadzam" - a to dobre. Prawie jak rydzykowskie "mnie jako katolika polskie prawo nie obowiązuje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylazły z nory trolle z Zakladu Gospodarki Ludowej. Ten zaklad nie jest zadnym wlascicielem obiektu, ma tylko socjalistyczne prawo  tam gospodarować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem więcej niż pewien iż za zniknięciem baneru stoi osoba Biereckiego,który za wszelką cenę chce wcisnąć Bialszczanom na posła spadochroniarza z Gdyni p.Szewczaka,umieszczając go na 3 pozycji.Do dyspozycji ma prezydenta Stefaniuka,który jest byłym pracownikiem SKOK-ów,to jest mu łatwo swoją politykę uprawiać.A że Abramowicz jako rodowity mieszkaniec Białej może w tym planie zaszkodzić to zaczął go szczypać,mimo że to ta sama lista PIS-u.Dziwne ,że p.senator Bierecki /mieszkaniec Gdyni/nie zadbał również o reklamę prezydenta Dudy,bo wokół urzędu miasta królował Komorowski,a reklamę w mieście robił jedynie Abramowicz.Coś w tym PIS-ie nie gra.W Lublinie na jedynce jest córka sekretarza KW PZPR ,a w Białej Podlaskiej skoczkowie: Bierecki na senatora/sławny ze SKOK-u na kasę/ ,a Szewczak na posła/sławny z pomocy temu pierwszemu/!!!Czy wyborcy dadzą się tak w jajo robić?Oj najbardziej wiarygodną staje się być lista "Kukiz-15".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie pełno łobrazów i pumników pywnego świntygo, to pewnikiem ktosić pomysloł ,ży tu może i nuwy świnty to łobroz w chołupie warto i mić...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle, lubię pana, ale nikt nie jest ponad prawem, a w szczególności poseł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligentny, operatywny i pracowity poseł czy senator mieszkający poza woj. lubelskim więcej zrobi dla naszego regionu niż niejeden awanturnik czy pozorant z naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...