Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto słucha ojca Rydzyka i Radia Maryja?

Utworzony przez mary, 3 grudnia 2011 r. o 13:37
Ukończyłam studia i studia podyplomowe i nie widzę w tym żadnej ujmy na honorze, że słucham radia Maryja. Mało tego, katechezy głoszone przez radio Maryja uświadomiły mi, ze jestem uformowaną przez komunę analfabetką religijną. Lata słuchania zrobiły swoje, już jest lepiej. Z całego serca dziękuję ojcom posługującym w radio za ich takt, anielską cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy. Żadna stacja radiowa nie uczyniła tyle dobrego dla ludzi, szczególnie tych najbardziej poszkodowanych przez los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie prywatne uczelnie to żadne studia, byle ćwok może bez wysiłku zostać magistrem czy licencjatem jeśli będzie regularnie płacił. Stąd takie, a nie inne wyniki badań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Te wszystkie prywatne uczelnie to żadne studia, byle ćwok może bez wysiłku zostać magistrem czy licencjatem jeśli będzie regularnie płacił. Stąd takie, a nie inne wyniki badań.
zgadzam się z Tobą w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...