Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie opamiętajcie się. Chyba oglądałem inną debatę. Bo w tej, którą widziałem ja, Duda nie odpowiadał na pytania, atakował cały czas prezydenta i czepiał się niezgodności ustaw z konstytucją. Ja tej kukiełce Kaczyńskiego nie ufam, a Wy go wybieracie tylko dlatego, bo to nowe i nieznane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarozumiały, zaciekły  pampers pokroju Ziobry gotowy na wszystko dla kariery z zapleczem polityczno-wyznaniowym rodem z Horroru kontra poważny Mąż Stanu  z pokolenia prawdziwej walki o prawdziwe Ideały i o Wolna Polskę w Silnej Europie.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się. Chyba oglądałem inną debatę. Bo w tej, którą widziałem ja, Duda nie odpowiadał na pytania, atakował cały czas prezydenta i czepiał się niezgodności ustaw z konstytucją. Ja tej kukiełce Kaczyńskiego nie ufam, a Wy go wybieracie tylko dlatego, bo to nowe i nieznane.
Jak nie DUDA to co ? znowu komuch,konfident cze inny jakiś żyd ? nie dajmy się zwariować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....jestem kobietą szczęśliwą i spełnioną w życiu. Nawet Pan Duda, w fotelu prezydenckim, nie jest w stanie mi zaszkodzić. Z niepokojem natomiast rozglądam się dookoła i widzę coraz więcej wzajemnej nienawiści wśród zwykłych zjadaczy chleba. Niepokoi mnie fakt coraz większego podziału w społeczeństwie. Niezaradni, leniwi i pretensjonalni stają  się największymi wrogami samych siebie. Pewna partia polityczna wmówiła co poniektórym biedakom, że są solą tej ziemi, a Oni w swojej prostocie intelektualnej szczerze w taką bzdurę uwierzyli ...  Trudno jest się także i im dziwić. Niczego w życiu nie osiągnęli, i to często nie z własnej winy, niczego nie stworzyli, a jeszcze katabasy straszą jakimś piekłem... Każdy z nas we własnym sercu rozstrzygnie, na kogo odda swój elektorski głos. Wbrew pozorom jest to bardzo ważna decyzja ....   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tak "światłej" lubelszczyźnie kandydat Duduś Lizak Prezesa na pewno zwycięży, ale jest jeszcze kilka miejsc w Polsce, gdzie osobnik ten wzbudza raczej śmiech i kpinę.W niedzielę się okaże, oj,oj już słyszę ten skowyt o SFAŁSZOWANYCH WYBORACH :)
masz rację w 100% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to pytanie na lamach PiSowskiej gazety?? Co by sie nie stalo i tak twierdzic bedziecie ze wygral Duda a jesli ktos stwierdzi ze wygral prezydent to i tak twierdzic bedziecie ze wszystko sfalszowano . Co ze kretyni Katololibanie
Zgadzam się z Panem.Zwolennicy PiS będą twierdzić,że wygrał Duda,a PO,że Komorowski."Nikt nas nie przekona,że białe jest białe itd".Kto wygrał okaże się w niedzielę przy urnach.Jak wygra PiS to wybory będą niesfałszowane,jak Komorowski to bedą sfałszowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....jestem kobietą szczęśliwą i spełnioną w życiu. Nawet Pan Duda, w fotelu prezydenckim, nie jest w stanie mi zaszkodzić. Z niepokojem natomiast rozglądam się dookoła i widzę coraz więcej wzajemnej nienawiści wśród zwykłych zjadaczy chleba. Niepokoi mnie fakt coraz większego podziału w społeczeństwie. Niezaradni, leniwi i pretensjonalni stają  się największymi wrogami samych siebie. Pewna partia polityczna wmówiła co poniektórym biedakom, że są solą tej ziemi, a Oni w swojej prostocie intelektualnej szczerze w taką bzdurę uwierzyli ...  Trudno jest się także i im dziwić. Niczego w życiu nie osiągnęli, i to często nie z własnej winy, niczego nie stworzyli, a jeszcze katabasy straszą jakimś piekłem... Każdy z nas we własnym sercu rozstrzygnie, na kogo odda swój elektorski głos. Wbrew pozorom jest to bardzo ważna decyzja .... 
oczywiście a jak był pisuar przez dwa lata to miód leciał z nieba! jasne, pogadaj a ja posłucham, cieszę się że masz swój świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie DUDA to co ? znowu komuch,konfident cze inny jakiś żyd ? nie dajmy się zwariować !!!
Jadzia zluzuj stringi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani od chemii ...: Pewna partia polityczna wmówiła co poniektórym biedakom, że są solą tej ziemi, a Oni w swojej prostocie intelektualnej szczerze w taką bzdurę uwierzyli ... Trudno jest się także i im dziwić. Niczego w życiu nie osiągnęli, i to często nie z własnej winy, niczego nie stworzyli, a jeszcze katabasy straszą jakimś piekłem... Żeby katabasy mogły nadal straszyć piekłem trzeba wybrać Dudę który będzie utrzymywać obywateli Polski w tej prostocie intelektualnej. A Główny Katabas Dyrektor Ideolog Dudy zostanie wtedy senatorem Najjaśniejszej RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: "Łowcy Skór" .... bardzo niesmaczne są Twoje wpisy typu "jude" ponieważ urągają wszelkim zasadom dobrego wychowania oraz estetyki myśli istoty rozumnej. Nie nam jest oceniać przynależność narodową Pana Dudy. Zresztą nic w tym złego, aby być Żydem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lepszego od Dudy Naszego ! Nie ma l e p s z e g o od Dudy Naszego ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Panem.Zwolennicy PiS będą twierdzić,że wygrał Duda,a PO,że Komorowski."Nikt nas nie przekona,że białe jest białe itd".Kto wygrał okaże się w niedzielę przy urnach.Jak wygra PiS to wybory będą niesfałszowane,jak Komorowski to bedą sfałszowane.
Oczywiście że tak,komuniści POkazali już POLAKOM to w wyborach samorządowych, Raz sierpem a raz młotem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA musi wybrać pomiędzy rozwojem, młodością inowacyjnością a starym ramolem i aparatczykiem komunistycznym o niejasnych powiązaniach,długim ramieniem Moskwy WSI w naszej ojczyżnie. Żydzi,komuchy,konfidenci już byli,na dobre POLAKOM to nie wyszło, gołsujmy więc na POLAKA z krwi i kości ,na DUDĘ.
Polska musi wybrac miedzy dzuma a cholera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komorowski z krwi i kosci 100% rosianin miał4s szanse teraz wez kredyt i zmien prace kompromitacja totalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: "Łowcy Skór" .... bardzo niesmaczne są Twoje wpisy typu "jude" ponieważ urągają wszelkim zasadom dobrego wychowania oraz estetyki myśli istoty rozumnej. Nie nam jest oceniać przynależność narodową Pana Dudy. Zresztą nic w tym złego, aby być Żydem.
O wychowaniu oraz o estetyce to możesz z niesiołowskim POgadać, to on i jego POdobni jak sikorski i inni narzucają polakom taką narrację i ukierunkowują ludzi w takim wychowaniu. Raz sierpem a raz młotem,też się pod tym POdpisuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wreszcie okazja,jedyna i niepowtarzalna oddać władzę w polskie ręce,dać w końcu szansę prawdziwemu POLAKOWI z krwi i kości, era tych prezydentów  "POlskojęzycznych" mam nadzieję ze się kończy !!!  Tylko DUDA !!!!!    żadni Qurwa farbowani przebierańcy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wygrał? Jeszcze kilka dni zostało na rozwiazanie problemu: NA CO NAM JESZCZE PiS DA?, a wiadomo, że PiS DA ino na KRZYŻ i BIBLIĘ! Każdy będzie miał MIESZKANIE... ... w niebie! I NA CO NAM JESZCZE PiS DA?...
PiS DA- to że tacy jak ty, będa z podkulonym ogonem skowyczeć o łaskę w schronisku św. Brata Alberta , szowinistyczna pokrako KC PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia zluzuj stringi :)
Możesz mi  kakę, opier dolić komuchu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję że już w tą niedzielę będziemy mogli ogłosić koniec WSI i komunizmu w Polsce,może zaczniemy się w końcu rozwijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz !!! z komuną, precz z sovietami i WSI, precz z Bronkiem-melepetą,dość nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...