Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Lublinie dziś w TVN (wideo)

Utworzony przez bubblegum, 4 października 2012 r. o 11:50
moim zdaniem "Antykwariat" byl bardzo fajna knajpa, ze swiom charakterem, mozna bylo wziac czasopismo z dawnych lat i poczytac, wypozyczyc nawet ksiazke... nazwa "Ąka" sredno mi podchodzi, bo "Antykwariat" byl juz z nazwy kojarzony.....ciekawe jak bedzie po "rewolucji"... mam nadzieje ze menu sie nie zmieni, bo dawali tam (miedzy innymi) wysmienity makaron w sosie smietanowym z kurkami mniaaaaaaaaam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gesslerowa zmieniła im nazwę z "Antykwariat" na "Ąka" .... urocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ąka? Co to za nazwa. Chyba dla pijaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna ta nazwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym z odcinków, zmieniła nazwę restauracji na "Obora", całe szczęście, że w tym przypadku to "Ąka", a nie np. "Chlew"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa może i dziwna, ale po wejściu do środka staje się zrozumiała. A jedzenie pyszne! Jedyny mankament jest taki, że trochę tam chłodno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ąka to prawie jak " asienaebaem "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz tam jadlem, bez komentarza... Obsluga typowo polska, czyli przyniesz talerz i znikaj, jedzenie do kitu tez typowo polskie, moj syn lepiej gotuje, a te kwiatey plastykowe na sciany, lepiej chociaz wygladalo wczesniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bubblegum napisał:
moim zdaniem "Antykwariat" byl bardzo fajna knajpa, ze swiom charakterem, mozna bylo wziac czasopismo z dawnych lat i poczytac, wypozyczyc nawet ksiazke... nazwa "Ąka" sredno mi podchodzi, bo "Antykwariat" byl juz z nazwy kojarzony.....ciekawe jak bedzie po "rewolucji"... mam nadzieje ze menu sie nie zmieni, bo dawali tam (miedzy innymi) wysmienity makaron w sosie smietanowym z kurkami mniaaaaaaaaam
Kazdy pierwszy lepszy deb*** potrafi mieszac razem makaron babuni, smietana i kurki mrozone, bez wyobrazni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kominek już zrobiony będzie dużo cieplej,więc nie ma się czego czepiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tam przychodziłem na ten makaron z kurkami, był bardzo dobry i wcale nie smakował jak jakiś podrzędny, a kurki były naprawdę smaczne, nie wiem czy mrożone czy nie, ale mi całość bardzo pasowała. Niestety menu po rewolucjach jest totalnie nie dla mnie i już tam nie przychodzę [byłem w tej już 'Ące' raz]. Obsługa ani dobra, ani zła. Wystrój jest dla mnie sprawą zupełnie drugorzędną, a nazwa już zupełnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYCHA!! szczególnie pom idorowa krem, mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My kibicujemy. Zobaczymy jak będzie. Oto nasza recenzja: http://czysmakuje.bl...ewolucji_5.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia ma jest taka : - jak mozna pisac artykul bez wiedzy, widac mozna i to wiele - dlaczego wydawca wydaje takie artykuly, pewnie tez nie ma wiedzy - kiedy przestane czytac newsy bez pomylek, bez niepewnych informacji, raczej nigdy poki dziurnalistami beda ludzie z polecen a nie z pasja i darem... p.s. W woj. lubelskim w programie Magdy Gessler brała udział też "Karczma Naleczowska" z Naleczowa o ktorej autor artykulu nie slyszal, brawo !!! kolejny niedoinformowany twor XXI wieku - gratulej dziennikowi, kurierowi i innym lokalnym mediom blyskotliwego poziomu .. ... chyba ze to artykul sponsorowany to wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za De ... il takie nazwy wymyśla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiej firmy jest zestaw obiadowy z tymi kwiatuszkami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
jakiej firmy jest zestaw obiadowy z tymi kwiatuszkami????
Idz do ąki i sprawdz na spodzie talerza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja napisze komentarz, który jak dla mnie połączy antykwariat i kuchnię: wyobrażcie sobie, że kupiłem w antykwariacie ksiązkę kucharską - to jakis znak hehe. ksiązka super (kuchnia staropolska) polecam www.antykwariat-internetowy.pl bo to był bardzo udany zakup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykwiariat był lepszy tylko leciutko go trzeba było ozywić. Obsługa drętwa, ale nie nieprzyjemna czy coś. I brakowało mi pomidorowej, ale to już mój osobisty wtręt:) Teraz oczopląs i byłam raz i już tam nie chodzimy ze znajomymi. Panie by skorzystały na obniżeniu ceny wódeczki, bo to się tam chadzało za Sjesty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomira napisał:
Panie by skorzystały na obniżeniu ceny wódeczki, bo to się tam chadzało za Sjesty.
...a wczoraj w programie obsługa zapewniała, że ceny są jak najbardziej na studencką kieszeń, bo i lokalizacja knajpy jest studencka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...