Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to jest ,,policyjne sreberko"? Tylko Ściana Wschodnia tak mówi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragicznie.Klienci nie powinni odwiedzać tego lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co było prosić M.Gessler o pomoc skoro i tak wiecie lepiej.Dalej róbcie te beznadziejne "hamburgery" z wieprzowiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RESTAURACJA MAGISTRAT NIE POLECAM JAJECZNICY PRZESOLONA OHYDNA STARE JAJA OBSLUGA NIEMILA BARMANKA OBSLUGUJE KLIENTOW JAKBY ODBYWALA KARE ZAPIEKANKA O SMAKU DREWNA FUJ GESSLEROWA MIALA RACJE ZE PRZEWROCILA STÓŁ Z TYM OHYDNYM JEDZENIEM OMIJAJCIE Z DALEKA TEN LOKAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barszcz przepyszny. Pierogi porażka. W karcie jest mix a dostaje się 3 rodzaje w tym pielmieni, które jako jedyne miały smak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdenia masakryczne. gesler zrobila swietna rewolucje, a te baby wszystko zepsuly tymi pomyjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie i bezczelne kobiety. Po co robiły rewolucję? Dla reklamy? I od początku kłamią. Nienawidze takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam powtórkę kuchenne rewolucje i nie dziwie sie ze Magdzie Gessler sie nie podobało dlaczego dziewczyny nie trzymaly sie przepisów Magdy przeciez wiedziały ze ona tam wróci i mogly wycofać z menu te swoje kebaby i inne dania same sobie winne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to było widać, że im wcale nie zależało na zmianie menu tylko na zrobienie sobie dobrej reklamy w tv i odnowieniu zapuszczonego lokalu! Brawo Pani Magdo dosyć już podtruwania ludzi fatalna kuchnią;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijajcie ten chłam, głupie baby nie potrafią gotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem wybrać się do tej restauracji na przepyszne pierogi,ale ta wlascicielka to cwaniara,zrobiła sobie ogólnopolską reklam i olała rewolucję,życzę rychłego upadku tego przybytku,jak nie ma pojęcia o kuchni regionu to niech klepie włoskie picie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś oglądałam powtórkę, nie jestem wielką fanką Gesslerowej ale tu miała rację, nie rozumiem właścicieli którzy wzywają Magdę a potem robią dalej po staremu. Skoro wcześniej licho przędlo to po co to kontynuować? No ale wiadomo, mały remoncik plus reklama w tv oraz zarobek, bo za jeden dzień zdjęciowy każdy uczestnik dostaje 50 zł są widocznie warte zrobienia z siebie kretyna w tv....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim, zamiar, cel Magdy Gessler był taki by ta restauracja promowała regionalną kuchnię.Mieszkam w drugim końcu Polski i chętnie odwiedziłabym taką restaurację gdyby nie właścicielka tejże restauracji - kompletna ignorantka i jak widać przepraszam za określenie mocno ograniczona . Cała praca Magdy Gessler, jej zaangażowanie, współpraca z kołem gospodyń wiejskich - ( notabene prawdziwą skarbnicą wspaniałych smaków ) - to wszytko wzięło w łeb, bo ktoś nie rozumie sensu rewolucji, albo bezczelnie wykorzystuje okazję do promocji serwowanego syfu, który można sprzedawać w budkach koło przystanków. Proponuję tej Pani taką budkę, bo chyba nie nadaje się do prowadzenia tej restauracji. A tak nawiasem mówiąc - restauracja i amerykański syf ? proszę zmienić nazwę na bar. Pozdrawiam Mieszkanka Zachodniopomorskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądam rewolucje, przede wszystkim po to, aby w moich wojażach po Polsce, zaglądać do lokali po tychże właśnie rewolucjach. Zapisuję miejscowość, nazwę i odwiedzam, jak jestem tylko w tej okolicy. Ze względu na ciekawą kartę dań stworzoną przez Magdę Gesler, zapisałam już w notesie, że odwiedzę i smacznie zjem, po czym, szybko wykreśliłam tę "budkę z chłamem". Smakosz z Gdańska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tą, tylko tę, wy *** ***one, ***i redaktorzy pisać nie umieją, ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z ciekawości weszłam na stron e tego lokalu i uśmiałam się po pachy. Weszłam na menu i tam było: Zapiekanka wg M. Gessler... Ja rozumiem że są typy ludzi którzy wiedzą LEPIEJ cóż to niech robią po swojemu. Ale jeśli ta zapiekanka którą ona poleca a sama Magda wypluwa ją w czasie konsumpcji to uważam że właścicielka, kelnerka i cała reszta załogi jest strasznie BEZ SZCZELNA że się promują na panią Magdę... Albo nazwa "MAGDA GESSLER POLECA" hello skoro wyebała stół to chyba raczej nie bardzo poleca. Ja bym się spaliła ze wstydu na miejscu właścicielki która wykorzystała panią Magdę w karcie wbrew jej woli... i kto tu świadczy nieprawdę? Droga właścicielko noga z gazu bo się rozbijesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że kierowca pozbył się prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Panią Magdę odwiedzam lokale po rewolucjach i jest smacznie i przyjemnie .Też bym się wkurzył ja by zmieniony przepis dania ktoś podpisywał Moim nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smacznie, niesmacznie,można samemu sprawdzić , tylko po co uczyć w TV chamstwa, którego mamy i tak w nadmiarze. Brzydko się pani złości p. Magdo. I poniża pani innych. Dla mnie nie do przyjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha na wyginięciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...