Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oszołom do kwadratu..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cóż za manipulacja tytułem, najpierw piszecie - naplują na groby, potem przechodząc obok spluną... Jak dla mnie to dwie różne rzeczy. Ale spoko, że te wypociny nie są płatne.
0
MĄDRE WNUKI SPIER...lą z tego przeklętego miejsca, a tym mniej rozgarniętym pewnie i śliny zabraknie...!!!
0
Tacy dziennikarze jaki poziom kształcących przyszłych "mistrzów pióra" na naszych uczelniach
0
oszołom do kwadratu..

oszołom do kwadratu..
  Pochwal się, co sam sobą reprezentujesz i co zrobiłeś dla tego kraju.
0
CZY KUKIZ MA AKTUALNE BADANIA PSYCHIATRYCZNE - PRZECIEŻ TO DEBIL DO POTĘGI ENTEJ
0
Kukiz na koncercie: "Jeśli nie pójdziecie na referendum, wnuki naplują wam na groby" Głąb, prostak i przepity facecik Gratuluję jego wyborcom takiego "idola"
0
Całkiem go porąbało
0
Całkiem go porąbało
jak czytasz tylko nagłówki to cięcie nezle porąbało Onecie
0
Byłam na koncercie i Kukiz mówił to w innym kontekście bo wypowiedź była dłuższa oraz kazał nie nagrywać mediom bo zaraz poprzekręcają jego słowa i potną wypowiedzi co nastąpiło i co widac na załączonym obrazku. Kontekst wypowiedzi przekręcony.
0
Ludzie mieszkacie w tym kraju widzicie to bagno , marzycie jak stad uciec a mimo to szukacie pretekstu żeby opluć kogoś kto czuje tak samo i jeszcze o tym mówi. Spójrzcie w lustro... jak jeszcze macie odwagę..
0
CZY KUKIZ MA AKTUALNE BADANIA PSYCHIATRYCZNE - PRZECIEŻ TO DEBIL DO POTĘGI ENTEJ
Matka wie, ze cpiesz?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: