Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL dostanie mniej z kościelnej tacy

Utworzony przez tacowy, 8 grudnia 2009 o 09:43
Ale w czym problem?Mniej z tacy to rząd i władze lokalne dadzą więcej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego KUL jest traktowany jak święta krowa? Ja nie chcę, żeby moje podatki szły na tę uczelnię. Należy przywrócić finansowanie z lat 1945-1991. Należy zlikwidować państwowe uczelnie! KUL jest tylko dostarczycielem bezrobotnych! Wolność I Samorządność (JK-M)
0
Czyżby to kara za rozpowszechnianie broszury "Targ Nicejski" ?
0
i słusznie niech dofinansuje uczelnię ze swoich dochodów Juszczenko i abp Życiński
0
a już się cieszyłem, że pieniądze z tacy zostaną przenaczone na cos lepszego.. niestety ;P BTW. nie cierpie tych wspaniałych listów od rektora. Nasz ksiądz wygłasza o wiele, wiele ciekawsze kazania, a tu O.
0
fiore11 napisał:
Dlaczego KUL jest traktowany jak święta krowa? Ja nie chcę, żeby moje podatki szły na tę uczelnię. Należy przywrócić finansowanie z lat 1945-1991. Należy zlikwidować państwowe uczelnie! KUL jest tylko dostarczycielem bezrobotnych! Wolność I Samorządność (JK-M)
nie przesadzaj, Twoje podatki nie wystarczą nawet na kawkę jaką wypijają w dziekanatach bycząc się od 8 do 15 z przerwą godzinną na przyjmowanie interesantów KUL de facto jest uczelnią publiczną, bezpłatną, każdy tam może studiować, nie ma wymogu co do np. wyznania, możesz być ateistą (dużo tam takich), choć oczywiście, ze względu na profil najwięcej tam katolików (ale nie sądzę, aby było ich znacznie więcej niż na jakiejkolwiek innej publicznej uczelni w kraju), uczelnia produkuje tak samo dużo bezrobotnych jak inne uczelnie publiczne, stąd i logiczne, że na kształcenie dostaje tez z budżetu kasę..
0
ciekawe czemu na UMCS tacy nie zbiorą, a tak z ciekawości to czy te tace nie naruszają przepisów o zbiórce publicznej, dziwi mnie fakt że mimo takiego wsparcia wszystko na kulu jest za opłatą, legitymacja, wpis na nast rok, etc...
0
fiore11 napisał:
a inne uczelnie nie sa dostarczycielami bezrobotnych???z pozostałych wszystkie znajdują pracę????bez przesady uczelnia jak każda inna
0
kościelny napisał:
ciekawe czemu na UMCS tacy nie zbiorą, a tak z ciekawości to czy te tace nie naruszają przepisów o zbiórce publicznej, dziwi mnie fakt że mimo takiego wsparcia wszystko na kulu jest za opłatą, legitymacja, wpis na nast rok, etc...
Widzę że nie jesteś studentem KUL. posługujesz się stereotypami i g..... za przeproszeniem wiesz. TYLE w Tym Temacie
0
student napisał:
Widzę że nie jesteś studentem KUL. posługujesz się stereotypami i g..... za przeproszeniem wiesz. TYLE w Tym Temacie
A ja widzę że ty jestes studentem z KUL-u. Do 8 mln z tacy dostają?! I gdzie są skarbówki, przecież taca jest jak darowizna! Powinno być z tego odporowadzana składka od wzbogacenia. Zamiast na uczelnię dawać której budzet roczny wynosi 100 mln złotych powinni dać te pieniądze dla dzieci chorych lub ubogich rodzin!
0
A ja nie daję na KUL od kiedy studiuję na UMCS.
0
Od 19991 roku mówicie? To falstart raczej:)
0
hahahahahahahahahahhahahahahahaha
0
student napisał:
Oto kulturalna wypowiedź studenta najlepszej uczelni w kraju
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: