Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kulinarny Lublin: sprawdź, czy dobrze zjesz!

Utworzony przez bywalec, 1 grudnia 2008 o 08:05
Zaglądam na kulinarny Lublin. Relacje z wizyt w restauracjach są dość klimatyczne. Duży plus za opisy w języku angielskim - wiem, że zaglądają tam Anglicy pracujący w Lublinie. Opisy potraw ok, generalnie potrzebna stronka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Alzacja: sympatycznie, domowo, jedzenie na 4.
0
Kulinarny Lublin - fajny blog. Widać, że jego autorzy lubią zjeść coś dobrego. I przekonywująco o tym piszą. Może za bardzo romantycznie, ale dobrze sie czyta.
0
Na Kulinarnym Lublinie brakuje kawiarni, miejsc, gdzie można napić się czekolady, herbaciarni.
0
Fajny blog o knajpach, przy opisie potraw chciałbym mieć ceny. Zupa tyle, drugie tyle, deser tyle, wtedy Kulinarny Lublin byłby bardziej praktyczny.
0
Z tą Alzacją to kicha. Drogo i tak sobie.
0
Alzacja przereklamowana sprawa. Słaby kucharz.
0
Hej. Znam ta Alzacje Dobrze sie najadlem, a z reszta do ceny, trzeba sie nieraz poswiecic za cos dobrego, dosc juz z kebabami i pizzy! Jak sie nie ma kasy, sie idzie do pierwszego lepszego... Tam chociaz jest obsluga, a jezeli gadac z klientem do niedyskrecja... Chociaz w Alzacji panuje atmosfera rodzinna i jest uprzejme przywitanie klienta...
0
Rzeczywiście atmosferka rodzinna panuje w Alzacji, jadłem placek z serem, smakowało nam bardzo, fajna knajpa na rodzinne obiadki.
0
Ha,ha, już pisałam tydzień temu opinię o Alzacji, niestety małopozytywną, no i jej nie ma:)))))))))))))
0
Nie wszyscy mają mozliwość wyjazdu "kulinarnego" dlatego poznaj przepisy na szybkie danie o różnorodnych klimatach na blogu widelcem-pisane.info
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: