Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kumulacja Lotto: Wyniki losowania z 27.09 (wygrane numery)

Utworzony przez kapuśniak, 27 września 2011 r. o 22:37
A j**** te lotto, znowu stówa poszła w p****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niech mi ktos powie, ze nie jest to ustawione....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co dzis nie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotto lotto i po lottooooooooooooooooooooooooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!!! ######
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
POLECAM!!! ######
to nie allegro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałem artykuł na onecie dzis o lotto kiedys nie było w lotto komputerów i co losowanie zawsze minimum 1 osoba trafiała był przypadek ze na 6 trafiło ponad 80 osób robią z ludzi idiotów a my sie nabieramy ale sa 2 rzeczy na świecie które zawsze bedą prały mózgi biednym Obywatelom 1. LOTTO 2. MODA NA SUKCES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MrShillen napisał:
czytałem artykuł na onecie dzis o lotto kiedys nie było w lotto komputerów i co losowanie zawsze minimum 1 osoba trafiała był przypadek ze na 6 trafiło ponad 80 osób robią z ludzi idiotów a my sie nabieramy ale sa 2 rzeczy na świecie które zawsze bedą prały mózgi biednym Obywatelom 1. LOTTO 2. MODA NA SUKCES
true true ja bym jeszcze Trwajaca tv dorzucila, ale to rzecz gustu, tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
true true ja bym jeszcze Trwajaca tv dorzucila, ale to rzecz gustu, tak.
Tak naprawdę to Trwająca tv to jeden z ostatnich bestionów niezależnych mediów w Polsce. Sądząc po Twojej opinii, nastawienie takie zawdzięczasz działaniom różnego rodzaju 0n3tom, gazetom wybióczym itp. Pewnie dalej myślisz, że o. Rydzyk jeździ Maybachem? Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że to kłamstwo wymyśliły media. Nie wierzysz? Poszukaj informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli nawet Rydzyk jeździ Maybachem to co? Ma łeb to kombinuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MrShillen napisał:
czytałem artykuł na onecie dzis o lotto kiedys nie było w lotto komputerów i co losowanie zawsze minimum 1 osoba trafiała był przypadek ze na 6 trafiło ponad 80 osób robią z ludzi idiotów a my sie nabieramy ale sa 2 rzeczy na świecie które zawsze bedą prały mózgi biednym Obywatelom 1. LOTTO 2. MODA NA SUKCES
Ja bym dorzucił jeszcze 3. PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MrShillen napisał:
czytałem artykuł na onecie dzis o lotto kiedys nie było w lotto komputerów i co losowanie zawsze minimum 1 osoba trafiała był przypadek ze na 6 trafiło ponad 80 osób robią z ludzi idiotów a my sie nabieramy ale sa 2 rzeczy na świecie które zawsze bedą prały mózgi biednym Obywatelom 1. LOTTO 2. MODA NA SUKCES
Ja bym dorzucił jeszcze 3. PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...