Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupiłeś auto 4-5 lat temu? Odzyskaj pieniądze za kartę pojazdu

Utworzony przez szabani, 8 lipca 2009 o 09:15
oSKUBANY NA KWOTE 425 ZL W LATACH 2004 DO 31.03.2006 ZWROT MU SIE NALEZY.JA PYTAM CZY OSKUBANI POZNIEJ OPLTA RECYKLINGOWA MAJA SZANSE NA ODZYSKANIE NISLUSZNIE POBRANEJ KWOTY ZA WYDANIE KSIAZKI POJAZDU BO MI SIE WYDAJE,ZE JAK GO NIE KIJEM TO PALA.KAZDA OPLATA POBRANA PRZEZ PANSTWO NIEZGODNIE Z KONSTYTUCJA POWINNA BYC ZWROCONA WRAZ Z ODSETKAMI.MOZE KTOS MI PODPOWIE JAK MAM POSTAPIC ZEBY ODZYSKAC UKRADZIONE MI PIENIADZE?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co w przypadku, kiedy mam kartę pojazdu do mojego samochodu, ale wyrabiał ją poprzedni właściciel? Czy należy mi się zwrot pieniędzy? W końcu była to opłata jaką musiał ponieśc poprzedni właściciel w związku z zakupem, więc częściowo była ona i wliczona w cenę, którą ja mu uiściłem. Wie ktoś jak to wygląda?
0
hehe zawsze nas oszukuja zawsze kradna , kto cos z tym w konmcu zrobi - moze bruksela??
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: