Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupiłeś coś przez internet? Sprawdź co jest w paczce

Utworzony przez krzxsiek, 5 czerwca 2010 r. o 09:47
To się wysililiście pisząc ten artykuł. Odbiorca owszem może sprawdzić paczkę ale w przypadku gdy nadawca nada tą paczkę z taką opcją która jak napisaliście kosztuje ok. 5zł. bo jeśli paczka jest nadana normalnie to nie mamy takiej możliwości, a więc jeśli chcemy być pewni zakupu to musimy zapłacić więcej za przesyłkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurdeeee...!!! Taki długi artykuł czy mi się internet popsuł hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzxsiek napisał:
To się wysililiście pisząc ten artykuł. Odbiorca owszem może sprawdzić paczkę ale w przypadku gdy nadawca nada tą paczkę z taką opcją która jak napisaliście kosztuje ok. 5zł. bo jeśli paczka jest nadana normalnie to nie mamy takiej możliwości, a więc jeśli chcemy być pewni zakupu to musimy zapłacić więcej za przesyłkę.
Tak więcej o 5 zł ale jest gwarancja że zamiast zamówionego towaru nie jest włożona np. cegła !, więc ja osobiście wolę i zawsze praktykuję opcje z możliwością otwarcia i sprawdzenia .A kłopot to niewielki bo zwracając się do nieznanego mi wcześniej kontrahenta zaznaczam że proszę o wysłanie ale z taka opcją jest ok to zamawiam towar , są wąty to niech się buja -proste , no. No nie ma takiej potrzeby jeżeli za towar mają być babcine pierogi wtedy jest to pewniak i przyjmuje bez zastrzeżeń sprawdzając tylko czy ktoś na poczcie nie naruszył przesyłki i nie zeżarł kilku ale to mała strata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...