Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do zespołu palikotowskiego dołączy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Kurczuk nie pije wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kurczuk już się pan dorobił i ma co chciał to teraz ma pan gdzieś partie która pana wypromował,a moze lewicowosc Palikota panu odpowiada,zachował sie pan jak podobne panu śmieci polityczne typu Arłukowicz,Klepacz,Kopciński,Kluzik-Rostkowska i jeszcze kilku innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słoma zawsze wyjdzie z buta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. Kurczuk to jeden z tych bardziej porzadnych lewicowcow i bardzo dobrze ze odszedl od tego lubelskiego lewicowego motlochu. Brawo p. Kurczuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BM napisał:
Panie Kurczuk już się pan dorobił i ma co chciał to teraz ma pan gdzieś partie która pana wypromował,a moze lewicowosc Palikota panu odpowiada,zachował sie pan jak podobne panu śmieci polityczne typu Arłukowicz,Klepacz,Kopciński,Kluzik-Rostkowska i jeszcze kilku innych
pan kurczuk, to taki nadęty buc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie mam do Pana Kurczuka,wolę jego niż niedouczonego Czernika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadęty burak !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko czym było SLD stworzył Kurczuk. Miałkość intelektualna, dworski styl władzy, brak szacunku dla szeregowych członków. Znakiem czasu jest że jego dawni uczniowei go wy*ymali. Jeżeli przyjmą go do Palikota to bardzo źle dla tej organizacji, niestety lubelskim szefem jest tam niejaki Bis - kumpel kurczuka, którego zadaniem jest uchylic mu drzwi ! Jemu i dawnemu senatorowi SLD znanemu z afery spółdzileni mieszkaaniowej KONMED, niepłaceniu alimentów (pisało o tym kiedyś NIE Urbana) czy zastraszaniu strażników miejskich. Juz dzisiaj były baron i były senator są dogadani. Żal mi członków ruchu Palikota, ale zostaniecie okpieni w białych rękawiczkach, podziekujcie za to swojemu przewodniczącemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie mu Putin obiecal ze go przyjmie tam kochaja prawdziwych komunistow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic nie mam do Pana Kurczuka,wolę jego niż niedouczonego Czernika.
Kurczuk może i jest bardziej wyuczony, ale w jego przypadku wiedza nie idzie w parze z inteligencją. Megaloman, na wszystkich patrzy z góry, nie ma kolegów tylko swoich poddanych. Tyle razy zmieniał „front”, że sam powinien się już za siebie wstydzić. A co do Jacka – on przynajmniej zna imiona ludzi, którzy mu pomagają i potrafi uszanować innego człowieka - bez względu czy jest to stary nudziarz i ględa, sołtys z Pacanowa czy pani ze sklepu. I za to właśnie ja go szanuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jego zwolennikiem ale niestety ma absolutną rację.Tak się porobiło że lewicą jest w tej chwili PiS.A ponieważ jest to bolszewicka katolewica czcząca bałwochwalczo swojego pana prezesa Jarosława Kzcyńskiego jak boga to tak naprawdę w Polsce nie ma teraz żadnej opcji lewicowej.Może kiedyś się pojawi ale chyba nie prędko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie jestem jego zwolennikiem ale niestety ma absolutną rację.Tak się porobiło że lewicą jest w tej chwili PiS.A ponieważ jest to bolszewicka katolewica czcząca bałwochwalczo swojego pana prezesa Jarosława Kzcyńskiego jak boga to tak naprawdę w Polsce nie ma teraz żadnej opcji lewicowej.Może kiedyś się pojawi ale chyba nie prędko.
JUDE ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...