Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuria: Mamy prawo informować, kto nie chodzi na religię

Utworzony przez suski, 19 marca 2009 r. o 14:37
Kościół Katolicki coraz bardziej przypomina mi państwo policyjne .Cóż się dziwić ,że ubywa wiernych. Przypominam duchownym,że Jezus nauczał o miłości i przebaczaniu.Nic nie mówił o zaświadczeniach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ksiądz!!! Nie chodzą na religię a później biegną do kancelarii bo chcą być przykładną mamusią chrzestną bądź tatusiem chrzestnym. Jeszcze raz brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za odgrzewanie starych potraw.?Przecież o tej sprawie głośno było już kilka dni temu a czcigodny redaktor diopiero teraz raczył to zauważyć? Albo piszcie na bieżąco albonie piszcie wcale.Śmiech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, w donosach to nikt w historii świata klerowi nie dorówna. A swoją drogą czy nie czas Polacy aby tych zdrajców watykańskich w końcu wykopać z kraju ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Brawo ksiądz!!! Nie chodzą na religię a później biegną do kancelarii bo chcą być przykładną mamusią chrzestną bądź tatusiem chrzestnym. Jeszcze raz brawo!!!
Podwiń sobie sutannę bo znowu zasrasz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żądam aby kuria opublikowała listę księzy pedofilów !!!!!!!!!! wraz ze zdjęciami. Od chodzenia w sukienkach im się już naprawde w D. po przewracało. Wydawało mi się iż polska to wolny kraj, o wolności wyznaniowej. Ale dobrze niech robią tak dalej, to beda musieli kościoły posprzedawać, bo jak to poloenie moecherów wymrze to nawet na prąd na tace nie nazbierają, a co dopiero mówić o swoich mercedesach i bmw....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO STYXA!!! KTO CIEBIE SPŁODZIŁ? CZY NA PEWNO TO BYLI LUDZIE? Z MOŻE JESTEŚ OFIARĄ ZOOFILII? TYLKO CI WSPÓŁCZUĆ!!!!!! ALE CÓŻ TACY PORABIAJĄC SIĘ RODZĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
A ja żądam aby kuria opublikowała listę księzy pedofilów !!!!!!!!!! wraz ze zdjęciami. Od chodzenia w sukienkach im się już naprawde w D. po przewracało. Wydawało mi się iż polska to wolny kraj, o wolności wyznaniowej. Ale dobrze niech robią tak dalej, to beda musieli kościoły posprzedawać, bo jak to poloenie moecherów wymrze to nawet na prąd na tace nie nazbierają, a co dopiero mówić o swoich mercedesach i bmw....
Ktoz cie zmusza, zebys wierzyl? Lekcje religii w szkolach, to forma przygotowania do Sakramentow takze. Jesli ktos nie chodzi na religie, brak mu przygotowania do przyjecia Sakramentu. Ten przyjmuje sie w parafii. Wiec koniecznoscia jest przekazanie informacji z przygotowania na religii w szkole do parafii. Innym wyjsciem byloby specjalne przygotowanie po lekcjach w szkole, przy parafii. Wtedy jednak 'przeuczeni' jak ty, by wrzeszczeli: "Nie ma czasu dla rodziny, bo dzieci musza siedziec w kosciele." Jednak jak kablujesz na innych, szpiegu, to jest dobrze? Twoj wpis to typowy neo-czerwony wymuszania jedynie slusznej idei. A Polska jest na reszcie wolnym krajem; wolnosc wyznania jest czescia tej wolnosci. Nie polega to jednak na tym, ze jak twoj dziadek i ojciec zmuszali takich jak ja do przynaleznosci do jedynie slusznej organizacji: PZPR. Ci co chadza na religie maja prawo wyboru: religia i przygotowanie do Sakramentow, lub etyka i niemozliwosc przyjecia Sakramentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...