Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lanzmann pokazał w TV Arte "Raport Karskiego"

Utworzony przez kjl, 22 marca 2010 r. o 11:38
Nie przekłamujcie i nie wyolbrzymiajcie roli Karskiego. Był tylko kurierem. Prawdziwym bohaterem w tej sprawie był tylko i wyłącznie Szmul Zygielbojm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haenelowi nie wolno chwalić Polaków. Do glebienia i poniżania gojów Polaków jestem tylko Ja czyli Lanzmann i mój uczeń Gross.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roosevelt - Wielki Mały Człowiek. Miał w nosie Żydów, Polaków i każdy inny naród być może nawet Amerykanów. Jemu marzyła się taka władza jaką miał Stalin, wpływ na życie (i śmierć ) milionów. Zafascynowany tym zbrodniarzem jego pozycją i władzą, sam dopuścił się zbrodni. Zbrodni JAŁTAŃSKIEJ, Zbrodni UKRYCIA PRAWDY o KATYNIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WOLNA SIĘ BAWIĆ TAKIMI POSTACIAMI, JAK JAN KARSKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjl napisał:
Nie przekłamujcie i nie wyolbrzymiajcie roli Karskiego. Był tylko kurierem. Prawdziwym bohaterem w tej sprawie był tylko i wyłącznie Szmul Zygielbojm.
Karski nie był 'tylko kurierem' - był AŻ KURIEREM, ryzykował życie w cudzej, trudnej sprawie, należy mu się uznanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...