Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Latkowski: Palikot jest biseksualistą

Utworzony przez Hetero, 16 stycznia 2009 r. o 08:24
Jezeli jest tak jak mowi Latkowski to "nasz" posel skandalista ma wielkie szanse zostac czlowiekim roku albo jakim innym "singlem" roku. Czyzby sprawdzilo sie stare przyslowie - "nosil wilk razy kilka poniesli i wilka"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja!!! Palikot przeleciał Piotrka (...)?
Ostatnio edytowany 16 stycznia 2009 r. o 09:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedza Latkowskiego oparta o artykuł w SuperEkspresie? Buahahahahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Latkowski powinien miec mocne dowody na to co pisze. Bo jesli nie... . Madrosc Palikota polega na tym, ze on PYTA. Wczesniej pytal o sklonnosci do alkoholu prezydenta, a teraz o preferencje seksualne prezesa Kaczynskiego. ALE ON PYTA A NIE STWIERDZA FAKTY. Pytac mozna kazdemu i o wszysko. Natomiast pytanie nie jest tozsame ze stwierdzeniem faktu. A Pan Latkowski stwierdzil wprost, ze Janusz Palikot jest biseksualista. Jezeli tak mowi tzn. ze albo ma mocne dowody na udowodnienie swojej tezy, albo naraza sie na powazne klopoty i proces o publiczne znieslawienie. Ciekawy jestem jaki bedzie tego final... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się! Czy p. Palikot zakochał się w prezesie Kaczyńskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Latkowski powinien miec mocne dowody na to co pisze. Bo jesli nie... . Madrosc Palikota polega na tym, ze on PYTA. Wczesniej pytal o sklonnosci do alkoholu prezydenta, a teraz o preferencje seksualne prezesa Kaczynskiego. ALE ON PYTA A NIE STWIERDZA FAKTY. Pytac mozna kazdemu i o wszysko. Natomiast pytanie nie jest tozsame ze stwierdzeniem faktu. A Pan Latkowski stwierdzil wprost, ze Janusz Palikot jest biseksualista. Jezeli tak mowi tzn. ze albo ma mocne dowody na udowodnienie swojej tezy, albo naraza sie na powazne klopoty i proces o publiczne znieslawienie. Ciekawy jestem jaki bedzie tego final... .
Bredzisz "Gościu", zadawanie pytania w tym stylu też może być podstawą do procesu. Problem raczej w tym, że polskie sądy zeszły swoim poziomem do rynsztoka i przepisy prawa interpretują w zależności od tego kto stoi po prawej stronie na sali sadowej, a kto po lewej... Takiego "spsienia" sądów, jak teraz nie było dawno. Już żadne wyroki w sprawach o naruszenie dóbr osobistych nie robią żadnego wrażenia na kimkolwiek, bo każdy wie, że w większości są ustawiane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
Bredzisz "Gościu", zadawanie pytania w tym stylu też może być podstawą do procesu. Problem raczej w tym, że polskie sądy zeszły swoim poziomem do rynsztoka i przepisy prawa interpretują w zależności od tego kto stoi po prawej stronie na sali sadowej, a kto po lewej... Takiego "spsienia" sądów, jak teraz nie było dawno. Już żadne wyroki w sprawach o naruszenie dóbr osobistych nie robią żadnego wrażenia na kimkolwiek, bo każdy wie, że w większości są ustawiane.
Gdyby za te slowa postawiono Ciebie przed sadem, to czy umialbys udowodnic swoja teze? Bo to co napisales, to jest powazne oskarzenie wobec wymiaru sprawiedliwosci podwazajace w najlepszym razie przynajmniej rzetelnosc sadowych postepowan oraz wyrokow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Latkowski powinien miec mocne dowody na to co pisze. Bo jesli nie... . Madrosc Palikota polega na tym, ze on PYTA. Wczesniej pytal o sklonnosci do alkoholu prezydenta, a teraz o preferencje seksualne prezesa Kaczynskiego. ALE ON PYTA A NIE STWIERDZA FAKTY. Pytac mozna kazdemu i o wszysko. Natomiast pytanie nie jest tozsame ze stwierdzeniem faktu. A Pan Latkowski stwierdzil wprost, ze Janusz Palikot jest biseksualista. Jezeli tak mowi tzn. ze albo ma mocne dowody na udowodnienie swojej tezy, albo naraza sie na powazne klopoty i proces o publiczne znieslawienie. Ciekawy jestem jaki bedzie tego final... .
Ciekawy wywód... ergo pytanie "czy drogi GOŚCIU Z FORUM DZIENNIKA jesteś homoseksualistą i alkoholikiem?" jest na miejscu ? to może od razu odpowiedz żeby wątpliwości nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten pan dziennikarz to pewnie tak przez zazdrość bo może poseł odrzucił jego zaloty uznając tym samym za mało atrakcyjnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŚĆ RZEZI W GAZIE! podaj dalej Niech każdy kto się zgadza zamieści ten wpis na kilku portalach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymaj d... przy ścianie bo cie Walikot dostanie ! ROTFL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Latkowski powinien miec mocne dowody na to co pisze. Bo jesli nie... . Madrosc Palikota polega na tym, ze on PYTA. Wczesniej pytal o sklonnosci do alkoholu prezydenta, a teraz o preferencje seksualne prezesa Kaczynskiego. ALE ON PYTA A NIE STWIERDZA FAKTY. Pytac mozna kazdemu i o wszysko. Natomiast pytanie nie jest tozsame ze stwierdzeniem faktu. A Pan Latkowski stwierdzil wprost, ze Janusz Palikot jest biseksualista. Jezeli tak mowi tzn. ze albo ma mocne dowody na udowodnienie swojej tezy, albo naraza sie na powazne klopoty i proces o publiczne znieslawienie. Ciekawy jestem jaki bedzie tego final... .
Lepper też kiedyś pytał o Olechowskiego i innych, a został skazany - na tym polega sprawiedliwość bo są równi i równiejsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latkowski to niezły cwaniak, swoją "karierę" budował na taniej sensacji (kibice,blokersi,geje itd.). Najlepsze jest to, że cytowani są anonimowi forumowicze hehehehe ( no to ja napiszę, że widziałem jak w jednej z lubelskich restauracji prezydent Wasilewski łapał za pośladki kelnera i za trzecim razem został przez niego spoliczkowany - NAPISZECIE O TYM ARTYKUŁ???). Jeszcze podpieracie się super expresem, żałosne. Szkoda że nie Faktem ehhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZEMU NIE OD RAZU WALNĄĆ - PEDAŁ , proszę pana , brzmi to mocniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same zboki w tej Platformie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
log napisał:
Ciekawy wywód... ergo pytanie "czy drogi GOŚCIU Z FORUM DZIENNIKA jesteś homoseksualistą i alkoholikiem?" jest na miejscu ? to może od razu odpowiedz żeby wątpliwości nie było...
No to odpowiadam, ze NIE - nie jestem ani homoseksualista, ani alkoholikiem. W swoim zyciu mialem tylko i wylacznie kontakty heteroseksualne i tylko takimi jestem zainteresowany,natomiast alkoholu nie pije w ogole ze wzgledu na chora watrobe (zachorowalem jako 10-latek) Panskie pytanie mnie nie obraza. Pan postawil pytanie, a ja na nie odpowiedzialem. Obrazilo by mnie gdyby Pan stwierdzil, ze jestem alkoholikiem i homoseksualista. Pytac to Pan moze zawsze, ale mowic o czyms jako pewnik to wtedy i tylko wtedy gdy Pan ma na to dowody ze faktycznie jestem alkoholikiem i homoseksualista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Lepper też kiedyś pytał o Olechowskiego i innych, a został skazany - na tym polega sprawiedliwość bo są równi i równiejsi
Prosze wiecej szczegulow, bo nie pamietam tego zdarzenia, wiec trudno mi sie do niego ustosunkowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
trzymaj d... przy ścianie bo cie Walikot dostanie ! ROTFL
Rozumiem, ze to kolejny PiSowski dowcip? Takie poznac mozna tylko po tym, ze smiesza one tylko i wylacznie czlonkow i sympatykow PiSu. P.S. Nie jestem z PO ani tez nigdy na nich nie glosowalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Krzysztof Łątka na tych zdjęciach ....ale jaja! ! Sekretarz Miasta gejem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poważni politycy... wtyd tu mieszkać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...