Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Wałęsa gościem specjalnym konwencji Platformy Obywatelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Czy TW "bolek" zdradza po raz któryś z kolei?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkanie klaunów TW Bolek i Przybrany kielecki syzoryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to PO zjeżdża mocno i szybko w dół razem z tym gościem specjalnym,który obalił i to sam komunizm ,a w Arłamowie w czasie rzekomego internowania wypił basen wódy! Z takim wsparciem PO długo nie pociągnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debatowali o czym i komu by tu jeszcze donieść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za. Żenada. stary ćwok i pod***acz ze swoimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SCHETYNA i PLATFORMA na głowę upadli razem,,,90%-95% ludzi nie cierpi Wałęsy a oni sie nim szczycą i na konwencję zapraszają,,,,jak bedą tak dalej postępowac to ludzie zupełnie sie od nich odwrocą,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa: - Będą was wybierać, a i ja będę miał większą emeryturę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa komplementuje PIS na Konwencji po: "[...] tak daleko rozstroili wszystkie układy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW BOLEK o aborcji: "donosiłbym"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I komu on teraz donosi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiszczakowa z aktami tez była :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w *** mam ich konwent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z BOLKIEM, PRECZ Z BOLKIEM, OSZUKAŁ MNIE, GDZIE TE MOJE 100 MILIONÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na konwencji debatowali, o czym i do kogo teraz donosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wasze komentarze i oczom nie wierzę..... Kiedyś za komuny robili z ludzi ofiary, przypisywali im działania których nigdy nie poczyniki, nazywali często ludzi agentami, zdrajcami.... po co? Po to by "fama" poszła w miasto i by tacy podatni na sugestię jak wy potem gadali i wytykali palcem - o to ten "agent", o.... to ten "zdrajca". To samo zrobili z Wałęsą. Ktoś zadał sobie trud i spreparował w latach 70-tych i 80-tych dokumenty na Wałęsę, a że Wałęsa na celowniku był jako "partyzant nr 1" to ten trud sobie zadali i oprócz samego gadania o Bolku zrobili tez na Bolka papiery.... Po co? Po to by takie tępaki jak wy potem gadali na Wałęsę: "Bolek", "Bolek", "Agent", "Zdrajca"..... by mu przez to uprzykrzyc waszymi gębami życie..... co niniejszym czynicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...