Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leci do nas 20 tysięcy bocianów białych

Utworzony przez Żaba, 21 marca 2012 r. o 15:09
No to należy mieć się na baczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18marca widziałem dwa bociany w miejscowości Zezulin. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że tyle tysięcy boćków zmierza do naszego kraju. Być może zwiększy się ilość naszych rodaków, gdyż zaczyna następować ujemny "przyrost" mieszkańców naszego narodu. Mniej Polaków się rodzi niż umiera, mimo że umieranie stało się absolutnie nieopłaclane z chwilą obniżenia przez Tuska zasiłku pogrzebowego z 6400 na 4 000 zł1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
Bardzo dobrze, że tyle tysięcy boćków zmierza do naszego kraju. Być może zwiększy się ilość naszych rodaków, gdyż zaczyna następować ujemny "przyrost" mieszkańców naszego narodu. Mniej Polaków się rodzi niż umiera, mimo że umieranie stało się absolutnie nieopłaclane z chwilą obniżenia przez Tuska zasiłku pogrzebowego z 6400 na 4 000 zł1.
Zosiu litości... na jakim etapie rozwoju zatrzymałaś się? Boćki i przyrost naturalny...no nie mogę.Idź do przedszkola to Cię uświadomią maluchy.Co do przyrostu naturalnego to prawdopodobnie kształtuje się na poziomie 1,2 na jedną kobietę.TY już tych wskaźników nie podwyższaj chociaż... :)I kolejna bzdura:umieranie nieopłacalne!!!Na śmierci bliźniego chcesz zarabiać?!A KIEDY BYŁO OPŁACLNE?!!!NA JAKĄ KWOTĘ WYCENIŁAŚ TO UMIERANIE?!!!Rozumiem o co Ci chodzi,ale mnie będzie wszystko jedno czy ktoś za moją skórę weźmie 4000zł czy więcej.Jeżeli chcesz zarobić to ubezpiecz bliskich i siebie w takiej firmie,która zagwarantuje "zysk"po śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne zaby beda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amisia napisał:
biedne zaby beda
jeden już ci coś niesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Kiedys w Australii widzialem na niebie czarna chmure z ktorej cos lecialo smrodliwego. Okazalo sie, ze to wielkie stado "flying Foxes" w liczbie kilkunastu milionow! Odchody tych zwierzat sa tak silne, ze niszcza lakier na samochodach. Uspokajam wszystkich Polakow - Bociany nie "patrza" na nasze samochody! Pozdrawiam Joe Chal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze żywy napisał:
Zosiu litości... na jakim etapie rozwoju zatrzymałaś się? Boćki i przyrost naturalny...no nie mogę.Idź do przedszkola to Cię uświadomią maluchy.Co do przyrostu naturalnego to prawdopodobnie kształtuje się na poziomie 1,2 na jedną kobietę.TY już tych wskaźników nie podwyższaj chociaż... :)I kolejna bzdura:umieranie nieopłacalne!!!Na śmierci bliźniego chcesz zarabiać?!A KIEDY BYŁO OPŁACLNE?!!!NA JAKĄ KWOTĘ WYCENIŁAŚ TO UMIERANIE?!!!Rozumiem o co Ci chodzi,ale mnie będzie wszystko jedno czy ktoś za moją skórę weźmie 4000zł czy więcej.Jeżeli chcesz zarobić to ubezpiecz bliskich i siebie w takiej firmie,która zagwarantuje "zysk"po śmierci.
Jestes nudny i brak Ci poczucia humoru . Czy nie zauwazasz ironii w tym co napisala Zosia . Przestan pisac na tym forum i zabierz sie za powiekszanie przyrostu naturalnego o ile jestes w stanie to robic ( a moze nie wiesz jak to sie robi? ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bocian napisał:
Jestes nudny i brak Ci poczucia humoru . Czy nie zauwazasz ironii w tym co napisala Zosia . Przestan pisac na tym forum i zabierz sie za powiekszanie przyrostu naturalnego o ile jestes w stanie to robic ( a moze nie wiesz jak to sie robi? ).
Racja. Dodatkowo nie czai, że na śmierci (a zwłaszcza przedwczesnej) da się zarobić! Po to przecież podwyższenie wieku emerytalnego, żeby jak najmniej ludzi pobierało emeryturę Do tego akcje z truciem żarcia... A wszystko po to, żeby krócej żyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bociany lecące z Afryki do Polski przelatują przez Izrael, a tam żydowscy żołnierze w ramach rozrywki strzelają sobie do nich z karabinów. Napisałem prawdę. Sprawdźcie sobie w sieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie 5 min temu widziałam około30 bocianów, leciały z nad Skawiny w stronę oświęcimia. Pierwszy raz takie cudo widziałam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop masońskiemu spiskowi napisał:
Bociany lecące z Afryki do Polski przelatują przez Izrael, a tam żydowscy żołnierze w ramach rozrywki strzelają sobie do nich z karabinów. Napisałem prawdę. Sprawdźcie sobie w sieci!
JAK MOŻE ŻYD DO BOCIANA STRZELAĆ,co mu ten bocian winien ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...